ورزشگاه شهید کاظمی برای تمرینات پرسپولیس آماده است

حسین علیپور مدیر اداری پرسپولیس گفت: اقدامات بهینه سازی و رفع نواقص مجموعه شهید کاظمی با اعتبار تخصیصی شورای شهر و همکاری شهرداری منطقه انجام می‌شود.

ورزشگاه شهید کاظمی برای تمرینات پرسپولیس آماده است

حسین علیپور  درباره آخرین وضعیت مجموعه ورزشی شهید کاظمی اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بار دیگر از توجه و اقدام شورای اسلامی شهر تهران بویژه آقای دبیر، شهرداری تهران و مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و مدیریت باشگاه به خاطر در اختیار گرفتن این ورزشگاه تشکر کنم.

مجموعه ورزشی شهید کاظمی دارای امکانات خوبی مثل زمین چمن، رختکن‌های مناسب، سالن بدنسازی و استخر و سونا است و ظرفیت‌های بالایی دارد ولی کمبودهایی مثل زمین دوم برای تمرین و فقدان حوضچه آب سرد دیده می‌شود که باید در آینده روی آنها اقدام کرد ولی این مجموعه می‌تواند میزبان تمرینات پرسپولیس باشد.

وی ادامه داد: در ابتدای اسفند ماه وقتی این ورزشگاه را تحویل گرفتیم شروع به شناسایی نواقص آن کردیم. اولین اقدام ما بازسازی زمین چمن بود و در حال حاضر کاملا آماده استفاده است. متاسفانه در خلال انجام کارها بودیم که ترانس مجموعه از مدار خارج شد و موارد دیگری مثل خرابی دیزل ژنراتور، موتورخانه، نور محوطه و ... وجود دارد که به امید خدا با همکاری شهرداری مرتفع خواهد شد. البته در حال حاضر آن بخشی از امکانات که برای تمرین تیم نیاز خواهد بود، فراهم است.

مدیر اداری پرسپولیس خاطرنشان کرد: در ارتباط با رفع نواقص مجموعه، جلسات متعددی با شهردار محترم منطقه نوزده داشتیم که از تلاش‌های ایشان هم تشکر می‌کنم. قرار است از اعتباری که شورای محترم شهر برای بازسازی و بهینه سازی این مجموعه اختصاص داده است، اقدامات لازم صورت بگیرد.

علیپور تصریح کرد: زمین و رختکن در بهترین شرایط برای تمرینات تیم آماده شده است. البته آقای برانکو خواسته‌اند محل استراحت هم تامین شود تا بازیکنان در مواقعی که قرار است صبح و بعدازظهر تمرین کنند، این امکان را داشته باشند بین دو تمرین، امکان استراحت و خواب در خود مجموعه را داشته باشند و در این ارتباط نیز اقدام لازم صورت گرفته و در حال آماده‌سازی امکانات هستیم. تجهیز سالن بدنسازی نیز با مشورت مارکو استیلینوویچ در حال انجام است و وسایل مورد نیاز که خریداری شده در شرف نصب است.

وی در پایان افزود: البته علاوه بر ورزشگاه شهید کاظمی، زمین شماره دو ورزشگاه آزادی هم می‌تواند در اختیار تیم باشد و البته مناقصه برای بازسازی اساسی زمین چمن درفشی‌فر و زیرسازی آن،  در حال انجام است که با پایان یافتن آن، هر سه زمین در اختیار خواهد بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب