بارسلونا جانشین دنی آلوس را پیدا کرد

باشگاه بارسلونا به دنبال انتخاب جانشینی شایسته برای ستاره برزیلی خود است و به همین خاطر مذاکرات خود را با باشگاه والنسیا برای جذب بال راست این تیم آغاز کرده است.

بارسلونا جانشین دنی آلوس را پیدا کرد

یکی از بازیکنانی که خبرهای زیادی درباره جدایی او از بارسلونا به گوش می رسد، دنی آلوس است. یوونتوس به جذب این ستاره برزیلی علاقه دارد و به احتمال زیاد، آلوس بعد از نزدیک به یک دهه بارسلونا را به مقصد سری A ترک کند.

روزنامه اسپورت ایالت کاتالونیا، انتخاب جانشین آلوس را بزرگترین دغدغه لوییس انریکه دانست و نوشت: انریکه قرار بود جانشینی شایسته برای جوردی آلبا در سمت چپ پیدا کند و به همین خاطر هم به دنبال جذب بیرین از آرسنال بود اما با توجه به آنکه احتمال جدایی آلوس بسیار زیاد است انریکه سخت به دنبال انتخاب جانشین او است.

در ادامه خبر اسپورت آمده است: ژائو کانسلو، بال راست والنسیا بازیکنی است که بارسلونا برای جانشینی دنی آلوس به او علاقه دارد. سران بارسلونا رابطه خوبی با والنسیا دارند. آنها به خوبی می دانند که باشگاه والنسیا به جذب الن هلیلوویچ و کریستیان تیو علاقه دارد و می خواهند با دادن این دو بازیکن به خفاش ها زمین پیوستن کانسلو را فراهم کنند. لوییس انریکه نه به سرخیو روبرتو و نه به الکس ویدال اعتقاد ندارد و به همین خاطر به دنبال انتخاب جانشینی شایسته برای دنی آلوس است.

آلوس با تجربه‌ترین و پرافتخارترین بازیکن برزیلی تاریخ باشگاه بارسلونا به شمار می آید. او نزدیک به یک دهه است که در آبی اناری ها بازی می کند و افتخارات زیادی را به دست آورده است اما به احتمال خیلی زیاد در تابستان راهی یوونتوس خواهد شد و بارسلونا سخت به دنبال انتخاب جانشین او است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب