رونالدو در دیدار برابر انگلیس به میدان نمی‌رود

کریستیانو رونالدو در دیدار دوستانه فردا شب (سه شنبه) پرتغال برابر انگلیس به میدان نمی‌رود، ولی در رقابتهای قهرمانی فوتبال اروپا (یورو 2016) تیم ملی کشورش را همراهی خواهد کرد.

رونالدو در دیدار  برابر انگلیس به میدان نمی‌رود

 ستاره پرتغالی رئال مادرید با اعتراف به اینکه نیاز به استراحت دارد، گفت: در دیدار دوستانه فردا (سه شنبه)‌ در آستانه مسابقات یورو 2016 به میدان نمی روم، ولی برای حضور در مسابقات یورو آماده هستم.

رونالدو با زدن آخرین پنالتی در دیدار شنبه شب رئال مادرید برابر اتلتیکو مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا، رئال را برای یازدهمین بار به قهرمانی اروپا رساند و فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال گفت که می خواهد رونالدو تا پایان دوران حرفه ای خود در جمع کهکشانی ها بماند.

رونالدو 31 ساله قبل از این دیدار گفته بود که احساس یک کودک را دارد و مصمم است تا جایی که می تواند به فوتبال خود ادامه دهد.

وی در پاسخ به سوالی در مورد حضور در بازی مقابل انگلیس گفت:‌ نه، الان وقت استراحت و لذت بردن از این لحظه است. من شش روز وقت دارم که برای رقابت های یورو 2016 آماده شوم. 

وی افزود:‌ خیلی خسته هستم. بیش از 4 هزار دقیقه در این فصل بازی کردم. هنوز هم در این فصل نفر اول تیم از نظر بیشترین دقایق بازی هستم. این برای من خیلی پرمعنا است،‌ یعنی من هنوز خوب هستم و از نظر جسمی و روانی و احساس خوبی دارم. 

ستاره رئال مادرید ادامه داد:‌ من به تیم نشان دادم برای لحظات خوب و بد اینجا هستم. این چیزی است که به من احساس افتخار می دهد. 

انگلیس فردا (سه شنبه)‌ در آخرین دیدار دوستانه قبل از رقابت های یورو 2016،‌ در ویمبلی به مصاف پرتغال می رود. روی هاچسون سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس باید تا سه شنبه شب ترکیب نهایی 23 نفره تیم را به اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) اعلام کند.

تیم ملی فوتبال پرتغال نیز در آخرین دیدار تدارکاتی خود در روز 8 ژوئن (19 خرداد) به مصاف استونی می رود. 

وی با اشاره به تاخیر در برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: 15 روز استراحت زیاد است. امیدوارم که سال آینده یا سال های بعد، فینال لیگ قهرمانان اروپا را نزدیک تر به پایان فصل برگزار کنند. 15 روز آماده شدن برای لیگ قهرمانان در پایان فصل خیلی زیاد است. همانطور که مشاهده می کنید همه بازیکنان خسته بودند. 

رونالدو خاطرنشان کرد: من مدت هفت سال است که هر فصل بیش از 50 گل به ثمر می رسانم، ولی همیشه می خواهم بیشتر گل بزنم. من همیشه در سطح بالایی قرار دارم. هنوز احساس خوبی دارم‌ و دوست دارم برای رئال مادرید بازی کنم.

رقابتهای قهرمانی فوتبال اروپا (یورو 2016) روز 21 خرداد ماه (10 ژوئن) در فرانسه آغاز می شود. 24 تیم در این رقابتها حضور دارند

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب