دفاع کردن مقابل بنزما سخت‌تر از سوارز است

بازیکن سابق لیگ برتر انگلیس گفت که دفاع مقابل کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید سخت‌تر از دفاع برابر لوئیس سوارز مهاجم بارسلونا است.

دفاع کردن مقابل بنزما سخت‌تر از سوارز است

 فردیناند هنگامی که سوارز برای لیورپول بازی می کرد در مقابل او قرار گرفته است. فردیناند در لیگ قهرمانان اروپا نیز مقابل بنزما بازی کرده است. 

فریناند که مدت 12 سال در اولدترافورد بازی کرده است، معتقد است که بنزما،‌ مدافعان را بیشتر به چالش می کشد. 

بنزما که همراه رئال مادرید برای دومین بار در سه سال اخیر فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد، 28 گل در 38 بازی خود در فصل جاری به ثمر رسانده است. ولی سوارز در 53 بازی خود برای بارسلونا 59 گل زده است.

فردیناند گفت:‌ تجربه شخصی من که با هر دو بازیکن بازی کرده ام، این است که بازی کردن مقابل بنزما سخت تر است. چون او خیلی باهوش است، با پای چپ و راست خود بازی می کند و در تمام قسمت های زمین کارامد است. 

وی افزود: بعضی وقتها به طور آشکاری این نکته مشهود نیست، ولی او با حرکات ظریف خود شما را از موقعیتی که دارید خارج می کند تا بازیکنان دیگر بتوانند از آن بهره بگیرند. وقتی توپ را در اختیار می گیرد،‌ واکنش سریعی دارد. 

براساس گزارش رسانه های انگلیس، ژوزه مورینیو سرمربی جدید منچستریونایتد بدنبال جذب فردیناند به کادر مربیگری این تیم است. او تابستان گذشته با فوتبال خداحافظی کرد. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب