گل محمدی: حفظ انگیزه بازیکنان ایرانی برای کسب دو جام سخت است

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: حفظ تمرکز و انگیزه بازیکنان ایرانی برای کسب جام در لیگ و جام باشگاه‌های آسیا بسیار سخت است.

گل محمدی: حفظ انگیزه بازیکنان ایرانی برای کسب دو جام سخت است

یحیی گل محمدی دوشنبه شب در برنامه تلویزیونی 90 با اشاره به این مطلب افزود: نبود امکانات حرفه ای در باشگاه های ایرانی سبب می شود تا کسب جام در لیگ و آسیا با مشکل مواجه شود و از نظر بدنی و انگیزه بازیکنان را باید به سطحی برسانید که بتوانند در هر دو سو با قدرت حاضر شوند.

وی با بیان اینکه ذوب آهن امسال را به دلیل مصدومیت دو بازیکن تاثیرگذار یعنی مهرداد قنبری و قاسم حدادی فر با بد شانسی آغاز کرد، گفت: در جام باشگاه های آسیا نیز خوب عمل کردیم و در مرحله مقدماتی از نظر امتیازگیری بهترین تیم بودیم و در مرحله حذفی می توانستیم العین را در اصفهان شکت دهیم اما با وجود شایستگی برابر این تیم مغلوب شدیم.

گل محمدی تصریح کرد : عقیده دارم که در یک تیم تنها گرفتن جام قهرمانی مهم نیست بلکه باید ببینیم عملکرد از نظر ساختاری به چه شکل بوده است؛ زمانی که تیم ذوب آهن را تحویل گرفتم در وضعیت خوبی قرار نداشت اما با جذب بازیکنان جوان و برخی تغییرات، حرکت رو به رشدی در این باشگاه به وجود آوردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان همچنین درباره دیدار هفته پایانی این تیم برابر استقلال خوزستان گفت: علاوه بر مصدومیت رجب زاده و تبریزی، چهار بازیکن دیگر را در اختیار نداشتیم.

گل محمدی درباره تمدید قرارداد با ذوب آهن گفت: باعث افتخار من است که در این تیم به فعالیت ادامه دهم و در این هفته جلسه ای با مسئولان باشگاه خواهم داشت تا شرایط این تیم را با توجه به حضور در جام باشگاه های آسیا بررسی کنیم.

وی همچنین به وضعیت کاوه رضایی مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان اشاره کرد و افزود: قرارداد این بازیکن به همراه دو بازیکن لبنانی به اتمام رسیده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب