سه شیرها در مسیر طلسم شکنی

رقابت‌های داغ فوتبال در قاره سبز درحالی از 10 روز دیگر در فرانسه آغاز می‌شود که تیم ملی فوتبال انگلیس که به سه شیرها شهرت دارد،برای طلسم شکنی و رسیدن به دیدار نهایی یورو 2016 ، مسیر دشواری دارد.

سه شیرها در مسیر طلسم شکنی

 رقابت های فوتبال جام ملت های اروپا (یورو 2016) از 21 خردادماه با حضور 24 تیم برتر قاره سبز به میزبانی فرانسه برگزار خواهد شد تا قهرمان پانزدهمین دوره این رویداد مهم فوتبال مشخص شود.

بنابر قرعه کشی انجام شده در گروه B این رقابت ها تیم های انگلیس، روسیه، ولز و اسلواکی حضور دارند تا نبرد سختی برای صعود به مرحله حذفی داشته باشند.

تیم ملی انگلیس که برای نهمین بار جواز حضور در این رویداد مهم فوتبالی در اروپا را کسب کرده است با وجود سبقه طولانی در فوتبال و داشتن ستارگانی درخشان، هیچگاه نتوانسته در این مسابقات خود را به فینال برساند.

این ناکامی برای کشوری که خود را مهد فوتبال دنیا می داند و در سال 1966 نیز به قهرمانی جهان دست یافته است به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست. سه شیرها در سال 1996 میزبان یورو بوده و امید فراوانی به قهرمانی داشتند که با قبول شکست مقابل آلمان در مرحله نیمه نهایی، بازهم در رسیدن به فینال برغم میزبانی ناکام بودند.

با تمامی این تفاسیر تیم ملی انگلیس با هدایت «روی هاجسون» در دو سال اخیر مسیر پوست اندازی را به خوبی پشت سرگذاشته و اکنون با در اختیار داشتن جوانان تاثیرگذاری چون «جو هارت»، «استونس»، «دنی رز»، «هری کین»، «جیمی واردی»، «آدام لالانا»، «رحیم استرلینگ» و «جوردن هندرسون» و نتایج خوبی که در مرحله انتخابی و همچنین دیدارهای تدارکاتی کسب کرده اند، امید زیادی به طلسم شکنی آنان در یورو 2016 می رود. 

تیم ملی روسیه که در سال های گذشته و با نام شوروی، سه بار حضور در فینال یورو را تجربه کرده است برای یازدهمین بار در این تورتنمت بزرگ قاره سبر حضور می یابد.

این تیم در سال های 64، 72 و 1988 به دیدار پایانی جام ملت ها رسید و به مقام نایب قهرمانی دست یافت. 

میزبان جام جهانی 2018 به خوبی می داند باید در یورو 2016 نتایج خوبی کسب کند تا بتواند مردم کشورش را برای موفقیت در جام جهانی امیدوار کند.

تیم ملی ولز نیز در گروه دوم جام ملت های اروپا حضور دارد و برای نخستین بار در این رویداد بزرگ به میدان خواهد رفت.

ولزی ها با در اختیار داشتن نفرات کاربلدی از جمله «گرت بیل»، «جو آلن»، «آرون رمزی»، «بواز مایهیل»، «دومنت» و «اشلی ویلیامز» می خواهند در فرانسه یک شگفتی ساز باشند.

تیم ملی فوتبال اسلواکی که با هدایت «استانیسلاو گریکا» شگفتی ساز مرحله مقدماتی بود و با برتری بر تمامی حریفان قدرتمندش جواز صعود به مرحله نهایی را گرفت، اکنون می خواهد در یورو 2016 حرفی برای گفتن داشته باشد.

تیم چهل و چهارم رده بندی فیفا در آخرین دیدار تدارکاتی خود موفق شد، آلمان مدافع عنوان قهرمانی جهان را سه بر یک شکست داده و ثابت کند که موفقیت های این تیم در دور مقدماتی، اتفاقی نبوده است.

**برنامه دیدارهای گروه دوم یورو 2016:

22 خردادماه/

ولز - اسلواکی/ ساعت 20 و 30 در ورزشگاه نیو، شهر بوردو

انگلستان - روسیه/ ساعت 23 و 30 در ورزشگاه ولودروم، شهر مارسی

26 خردادماه/

روسیه - اسلواکی/ ساعت 17:30 در ورزشگاه پیر مائوروی، شهر لیل

27 خردادماه/

انگلستان - ولز/ ساعت 17:30 در ورزشگاه بولارت دللیس، شهر لن

31 خردادماه/

اسلواکی - انگلستان/ 23:30 در ورزشگاه جئوفروی، شهر سن اتین

روسیه - ولز/ 23:30 در ورزشگاه مونیسی پال، شهر تولوز 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب