توجه به زیرساخت ها، اقدام جدید بنیاد قلم چی

در دو روز متوالی یک اقدام جالب در دو استان تهران و خراسان جنوبی که اولی در محیطی دانشگاهی و دومی در آموزش و پرورش انجام شد...

توجه به زیرساخت ها، اقدام جدید بنیاد قلم چی

در دو روز متوالی یک اقدام جالب در دو استان تهران و خراسان جنوبی که اولی در محیطی دانشگاهی و دومی در آموزش و پرورش انجام شد، در راستای اهداف بنیاد علمی آموزشی قلم چی صورت پذیرفت تا شاهد رویکردی جدید در بنیاد باشیم.

بازسازی سالن دکتر حامدی در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران به عنوان قدیمی ترین سالن دانشگاهی در روز یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ و بلافاصله در روز بعد افتتاح سالن اجتماعات قلم چی در شهر بیرجند استان خراسان شمالی نشان  از توجه همه جانبه بنیاد به بسترها و زیرساخت های حوزه آموزش دارد.

بنیاد قلم چی بر اساس اهداف و رسالت خود ساخت مدارس، کتابخانه ها و بورسیه دانش آموزان سخت کوش ولی با توان مالی اندک را همواره در طی یک دهه محقق کرده بود که بورسیه ۱۰۰ هزار دانش آموز در دهمین سال وقف بنیاد قلم چی گواهی بر این موضوع است.

در سال های اخیر نیز حمایت مالی از پروژه های دانشجویی، بورسیه سالیانه دانشجویان برتر دانشگاه های تهران (سالیانه یک میلیارد تومان برای ۵۰۰ دانشجوی برتر)، اهدای کتاب های دانشگاهی به دانشجویانی که در زمان دانش آموزی بورسیه کانون بودند اقداماتی در راستای هدف چهارم بنیاد بود که می گوید بنیاد قلم چی از " هر اقدامی که در راستای گسترش آموزش" باشد حمایت می کند.

اینک یک اقدام جالب و در راستای ایجاد بستر و زیرساخت های لازم در توسعه آموزش صورت گرفته است؛ ساخت سالن اجتماعات. نکته جالب هم اینکه این دو محیط آموزشی متفاوت که یکی دانشگاهی و دیگری مربوط به آموزش و پرورش است انجام شده است.این اقدام جدید بنیاد قلم چی را باید به فال نیک بگیریم و امیدوارم به روزهای خوب و آینده ای درخشان برای فرزندان این مرز و بوم باشیم.توجه به زیرساخت ها، اقدام جدید بنیاد قلم چی

سالن اجتماعات قلم چی در بیرجند افتتاح شدتوجه به زیرساخت ها، اقدام جدید بنیاد قلم چی

تالار اجتماعات دانشکده دامپزشکی که به همت بنیاد قلم چی بازسازی شد

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب