بایرن مونیخ لواندوفسکی را نمی‌فروشد

با وجود مذاکرات مدیر برنامه‌های روبرت لواندفوسکی با رئال مادرید، باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که قصد فروش ستاره لهستانی خود را ندارد.

بایرن مونیخ لواندوفسکی را نمی‌فروشدبه گزارش ایرنا از اسکای اسپورتس، لواندوفسکی که فصل گذشته 30 گل در بوندس لیگا به ثمر رساند، هنوز سه سال از قراردادش باقی مانده است.

رسانه های اسپانیایی بارها بحث انتقال این بازیکن را به رئال مادرید مطرح کرده اند.

لواندوفسکی و بایرن در ماه آوریل در مورد تمدید قرارداد به توافق نرسیدند. این بازیکن لهستانی اظهار داشته است که در حال ارزیابی گزینه های پیش روی خود در این باشگاه است.

رئال مادرید از وقتی که لواندوفسکی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سال 2013 چهار گل برای بروسیا دورتموند مقابل این تیم به ثمر رساند، در صدد جذب وی بوده است.

کارل هاینس رومنیگه رئیس بایرن مونیخ گفت که باوارایی ها این ستاره را به هیچ قیمتی از دست نخواهند داد.

وی در این باره به مجله آلمانی کیکر گفت:‌ یک چیز را به طور قطع می دانم. روبرت لواندوفسکی در فصل آینده برای بایرن مونیخ توپ خواهد زد. لازم نیست به چیز دیگری فکر کنیم.

وی افزود: تصمیم گرفته شده است. مهم نیست چه پیشنهادی مطرح شده است، ما اجازه نمی دهیم لواندوفسکی از بایرن برود.

چزاری کوچارسکی مدیر برنامه لواندوفسکی به مجله آلمانی اشپیگل گفت:‌ رئال مادرید چند هفته قبل با ما تماس گرفت و به اظهارات آنها گوش کردیم. رئال باشگاه بزرگی است. ما به بایرن اطلاع دادیم که با مادرید مذاکراتی داشته ایم.

منبع :