تیم فوتبال هنرمندان ایران تیم آرژانتین را در مسکو شکست داد

تیم فوتبال 11 نفره هنرمندان ایران که در چارچوب برگزاری مسابقات جهانی این رشته در مسکو حضور دارد، امروز (دوشنبه) در دومین مسابقه گروهی در مصاف با تیم آرژانتین توانست سه بر صفر پیروز شود.

تیم فوتبال هنرمندان ایران تیم آرژانتین را در مسکو شکست دادبه گزارش ایرنا، این نتیجه که با سه گل مهدی صالح پور به دست آمد و همچنین برد در بازی اول مقابل تیم اسلوواکی با نتیجه هفت بر یک می تواند شانس ایران را در بازی آخر مقابل قزاقستان که عصر چهارشنبه برگزار می شود، افزایش دهد تا به عنوان تیم اول گروه به جمع چهار تیم برتر رقابت های نیمه نهایی راه یابد.

ایران صدر نشین کنونی گروه است و تیم قزاقستان هم با یک بازی کمتر در جایگاه دوم قرار دارد و اگر بتواند با تفاضل بیش از 9 گل تیم اسلوواکی را در بازی عصر امروز شکست دهد، نتیجه بازی چهارشنبه تیم فوتبال هنرمندان این کشور و ایران تعیین کننده خواهد بود.

حمید سنایی معاون اجرایی باشگاه هنرمندان ایران و دروازه بان تیم پس از بازی به خبرنگار ایرنا در مسکو گفت: بازی مقابل آرژانتین در ورزشگاه اسپارتاک مسکو بسیار حساس و مهم بود که توانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم و تقریبا به صعود به مرحله بعد بیشتر امیدوار باشیم.

وی افزود: با توجه به دو برد مقابل اسلوواکی و آرژانتین، آمادگی بازیکنان و برنامه ریزی عباس رضوی مربی تیم امیدواریم بتوانیم در بازی پیش رو با قزاقستان نیز پیروز شویم و خود را برای مسابقه های نیمه نهایی آماده تر کنیم.

تیم فوتبال هنرمندان ایران در رقابت های جهانی هفت نفره که بهمن ماه سال گذشته در جزیره قشم با شعار ورزش، هنر و انسانیت برگزار شد نیز توانست با شکست تیم رومانی عنوان قهرمانی را کسب کند.

منبع :