نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا

تکلیف نمایندگان فوتبال ایران برای لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده مشخص شد.

نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا

پس از قهرمانی تیم ذوب آهن اصفهان در جام حذفی فوتبال ایران در نهایت تکلیف 1+3 نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده مشخص شد که براین اساس استقلال خوزستان به عنوان قهرمان لیگ پانزدهم، پرسپولیس به عنوان تیم دوم لیگ برتر و ذوب آهن اصفهان به عنوان قهرمان جام حذفی فوتبال سه تیمی هستند که بصورت مستقیم جواز حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده را بدست آوردند.

استقلال تهران هم که نتوانست قهرمانی در جام حذفی را بدست آورد به علت اینکه تیم سوم لیگ برتر فوتبال در فصل پانزدهم شد باید در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند و اگر بتواند از این مرحله سربلند بیرون بیاید در نهایت به عنوان تیم چهارم ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا خواهد کرد.

البته مسابقه پلی آفی که قرار است استقلال در آن حضور پیدا کند طبق اعلام سازمان لیگ برتر فوتبال ایران قرار است اواسط بهمن 95 برگزار شود و احتمال دارد مانند ادوار گذشته استقلال در مرحله پلی آف با نماینده ای از قطر مسابقه دهد. در صورت پیروزی استقلال در مرحله پلی آف می توانیم امیدوار باشیم که در سال آینده 4 تیم از ایران در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب