«پیام صادقیان» از صبای قم جدا شد

قم - پیام صادقیان بازیکن سابق تیم‌های پرسپولیس و ذوب آهن و فصل گذشته صبا به عنوان اولین بازیکن خروجی رسمی صبا از این تیم جدا شد.

«پیام صادقیان» از صبای قم جدا شد

پیام صادقیان بازیکن تیم صبای قم در لیگ برتر فوتبال در فصل پانزدهم با پایان قرارداد خود با صبا به صورت آزاد راهی تیم ماشین سازی تبریز شد.

صادقیان که در نیم فصل نخست لیگ پانزدهم در تیم نفت تهران بازی می‌کرد در نیم فصل با نظر علی دایی جذب تیم صبای قم شد اما در مدت نیم فصل حضور در صبا نتوانست نمایش قابل توجهی در ترکیب صبای قم داشته باشد.

صادقیان در نیم فصل دوم در چند بازی برای صبا به میدان رفت اما در اغلب مسابقات، نیمکت نشین یا دور از ترکیب ۱۸ نفره صبا بود و علی دایی با وجود اعتماد به وی برای جذب صادقیان به صبا در ادامه لیگ، از این بازیکن استفاده چندانی نکرد.

صادقیان ۲۵ ساله در نیم فصل دوم ۳ بازی برای صبای قم انجام داد و پیش از آن در ۱۰ بازی در نیم فصل اول برای نفت تهران به میدان رفته بود و با پایان لیگ برتر تصمیم گرفت صبای قم را ترک کند و به تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر یعنی ماشین سازی ملحق شود.

این در حالی است که وضعیت سایر بازیکنان صبای قم که قراردادشان با این باشگاه به پایان رسیده مشخص نیست و این بازیکنان منتظر تعیین تکلیف مالکیت صبا برای فصل آتی و نیز سرمربی این تیم هستند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب