احتمال حضور ستاره رئال در میلان

ستاره رئال مادرید هر چند تاکید کرد که دوست دارد در این تیم بماند اما پیوستنش به میلان را هم رد نکرد.

احتمال حضور ستاره رئال در میلان

 متئو کواچیچ در آخرین روزهای فصل جابجایی تابستانی سال قبل از اینتر جدا شد تا پیراهن رئال مادرید را بر تن کند اما در این تیم بزرگ اسپانیایی زیاد فرصت بازی به این هافبک کروات نمی رسد.

زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید حتی نام کواچپچ را در فهرست 18 نفره برای دیدار با اتلتیکو مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا قرار نداد و این باعث شده تا شایعه‌های زیادی درباره جدایی او به گوش برسد.

یکی از باشگاه‌هایی که به جذب کواچیچ علاقه دارد میلان است. این بازیکن کروات در واکنش به بازگشت به فوتبال ایتالیا گفت: من به شدت به شهر میلان علاقه دارم و احتمال هر اتفاقی در فوتبال وجود دارد. با این حال باید بگویم که دوست دارم به حضور خود در رئال ادامه دهم. من رئال را دوست دارم و اصلا به حضور در تیم دیگری فکر نمی کنم.

او درباره این سوال که چرا که در فهرست رئال برای دیدار حساس برابر اتلتیکو مادرید قرار نگرفت این گونه پاسخ داد: من تنها 22 سال سن دارم و از جوان ترین بازیکنان تیم هستم. مهم این است که رئال توانست قهرمانی در لیگ قهرمانان را به دست آورد. من 5 سال دیگر با رئال قرارداد دارم. با این حال در فوتبال احتمال هر اتفاقی وجود دارد هر چند دوست دارم در رئال بمانم. دیگر نوبت فکر کردن به یورو 2016 است و باید نهایت تلاش خود را به کار گیرم تا عملکرد خوبی در تیم ملی کرواسی داشته باشم.

کواچیچ در چند سالی که برای اینتر بازی کرد عملکرد درخشانی از خود نشان داد، اما تراکم خط میانی رئال باعث شده است تا زیاد فرصت بازی به او نرسد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب