تیم فوتبال هنرمندان ایران در مسکو به مصاف آرژانتین می‌رود

تیم فوتبال 11 نفره هنرمندان ایران فردا (دوشنبه) در دومین مسابقه گروهی به مصاف تیم آرژانتین می‌رود که پیروزی در این دیدار با توجه به برد بازی اول، می‌تواند صعود به مرحله بعد را تسهیل کند.

تیم فوتبال هنرمندان ایران در مسکو به مصاف آرژانتین می‌رود

تیم فوتبال هنرمندان ایران در نخستین مسابقه خود که روز شنبه برگزار شد، توانست تیم همتای خود را از اسلواکی با نتیجه هفت بر یک از سر راه بردارد. 

در این دیدار مهدی صالح پور (2) ، مجتبی ظریفیان (2) ، مهدی خان میرزایی، علیرضا خدایی و سید جواد هاشمی (از روی نقطه پنالتی) برای تیم ملی هنرمندان ایران گلزنی کردند. 

حمید سنایی معاون اجرایی باشگاه هنرمندان ایران و دروازه بان تیم امروز (یکشنبه) به خبرنگار ایرنا در مسکو گفت: نتیجه بازی با تیم آرژانتین در ورزشگاه اسپارتاک مسکو بسیار مهم است که در صورت برد و سپس موفقیت مقابل تیم قزاقستان به دیدارهای نیمه نهایی راه خواهیم یافت.

وی افزود: در صورت اینکه تیم ایران در جایگاه دوم گروه قرار گیرد، باید برای مقام پنجم تا هشتم جهانی با چهار تیم دیگر صعود کرده از این مرحله رقابت کند.

سنایی اظهار کرد: با توجه به آمادگی بازیکنان و برنامه ریزی عباس رضوی مربی تیم که سبب شکل گیری نتیجه خوب مقابل تیم قدرتمند اسلوواکی شد، انتظار می رود در بازی فردا نیز بتوانیم نتیجه مطلوب را کسب کنیم و با انگیزه بیشتر به دیدار تیم پرقدرت هنرمندان قزاقستان برویم که توانست آرژانتین را در بازی نخست شکست دهد. 

تیم فوتبال هنرمندان ایران در رقابت های جهانی هفت نفره که بهمن ماه سال گذشته در جزیره قشم با شعار ورزش، هنر و انسانیت برگزار شد، توانست با شکست تیم رومانی عنوان قهرمانی را کسب کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب