اتحاد سردار آزمون و مربی ضامن موفقیت روستوف شد

اتحاد بازیکن ایرانی و قربان بردییف مربی تیم که هر دو ترکمن هستند، ضامن پیروزی‌ها و موفقیت تیم شد.

اتحاد سردار آزمون و مربی ضامن موفقیت روستوف شد

زاخارووف افزوده است: از نگاه برخی، نقش مربی در پیروزی روستوف نزدیک 100 درصد است و گروهی نیز می گویند بازیکنان این تیم شانس آوردند، اما این نظریه نیز هست که دلیل اصلی این «جهش بزرگ»، وضعیت روحی بازیکنان تیم است.

خبرگزاری اسپوتنیک با اشاره به اینکه روستوف یا تیم مشهور به کمباینی ها کم بودجه ترین تیم در لیگ فوتبال روسیه است ولی توانسته برای نخستین بار در تاریخ 86 ساله خود چنین افتخاری را کسب کند، به نقل از تحلیلگر روسی افزوده است: بردییف سرمربی ترکمنستانی تیم توانست همه را حول یک محور مشترک متحد کند تا با دلی روشن و پر امید وارد بازی ها شوند و هر بازیکن برای خود و دیگران بیشترین تلاش ممکن را انجام دهد و از این رو اتحاد مربی و سردار آزمون هسته پیروزی روستوف در فصل فوتبال 2016-2015 روسیه شد و اکنون این تیم باید در جام باشگاه های یوفا نیز بازی کند.

نویسنده روس افزوده است که سردار آزمون و هیچ هم تیمی وی پیش از استارت مسابقه ها نیازی به اثبات توانایی خود نداشتند و بردییف اهل ترکمنستان شوروی هم با تجربه دو قهرمانی با باشگاه روبین و پیروزی در زمین بارسلون تجربه زیادی دارد.

در ادامه مطلب آمده است: رسانه های جهان تا پیش از آغاز مسابقه های قهرمانی روسیه، آزمون ترکمن از گنبد کاووس امید فوتبال ایران را یکی از اعضای باشگاه «آرسنال» انگلیس می خواندند.

زاخاروف نوشته است: بردییف مربی تیم که دوراندیش و مسلمانی مومن است، هر تیمی را که رهبری کرده متکی به همدینان خود بوده است و در باشگاه روبین «گوکدنیز قارادنیز» ترکیه ای بازیکن محوری بود و در تیم « روستوف» نیز آزمون مهاجمی با 9 گل در 24 بازی کشف شد.

بردییف که به بازی ها تمرکز می کند با وجود حفظ فاصله اش با بازیکنان، اما بازیکن ایرانی را «خودی» می داند و در باره وی گفته است: سردار برای من خودی می باشد، البته نه به این دلیل که ترکمن است. آنچه به استعداد او مربوط می شود، هنوز اول راه است. نیازی به صحبت در باره خدمات او نیست. سردار اولین گام های خود را در فوتبال برمی دارد. بسیار جوان است و باید احتیاط کرد. لحن من در صحبت با سردار سختگیرانه تر از بقیه است. من از این حق برخوردار شده ام و پدرش به من اجازه داد از هر روشی برای آموزش او استفاده کنم. وی 10 میلیون هوادار در ایران دارد. 

ورزشی نویس روس در پایان نوشته است: تاریخ ثابت کرده که همفکران می توانند پیروز شوند - افرادی که به یک هدف فکر می کنند و برای تکامل دائمی آماده هستند که دو ترکمن 63 و 21 ساله این واقعیت را هم به خود و هم به یکدیگر و سپس دنیای فوتبال ثابت کردند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب