آخرین تمرین ذوب آهن پیش از دیدار با استقلال تهران برگزار شد

آخرین تمرین تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پیش از دیدار نهایی جام حذفی مقابل استقلال تهران زیر نظر یحیی گل محمدی سرمربی این تیم برگزار شد.

آخرین تمرین ذوب آهن پیش از دیدار با استقلال تهران برگزار شد

تمرین تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پیش از دیدار با استقلال تهران در فینال جام حذفی از ساعت 19:15 دقیقه امروز (شنبه) در ورزشگاه نفت و گاز اروندان آغاز شد. 

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که با لباس های نارنجی رنگ در ورزشگاه حاضر شده بودند در ابتدا بدن های خود را گرم کرده و سپس زیر نظر یحیی گل محمدی کار های تاکتیکی را انجام دادند. 

در انتهای تمرین نیز بازیکنان ذوب آهن به تمرین پنالتی پرداختند تا در صورت کشیده شدن فینال جام حذفی به ضربات پنالتی از آمادگی لازم برخوردار باشند. 

احسان پهلوان و هاشم بیک زاده به دلیل مصدومیت در بازی فردا مقابل استقلال تهران غایب خواهند بود و حضور مهدی رجب زاده کاپیتان ذوب آهن قطعی به نظر نمی رسد. 

خبرنگاران تنها 15 دقیقه اجازه حضور در تمرین ذوب آهن را داشتند. 

دیدار فینال جام حذفی فوتبال کشور از ساعت 21 فردا (یکشنبه) در خرمشهر میان تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان برگزار خواهد شد. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب