تمرین تیم فوتبال استقلال با حضور عبداللهی و پورحیدری

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال تهران پیش از بازی با ذوب آهن اصفهان در فینال جام حذفی فوتبال کشور با حضور دو پیشکسوت این باشگاه برگزار شد.تمرین تیم فوتبال استقلال تهران پیش از دیدار فینال جام حذفی مقابل ذوب آهن اصفهان از ساعت 20:15 در ورزشگاه نفت و گاز اروندان آغاز شد که خبرنگاران تنها اجازه حضور در 15 دقیقه نخست این تمرین را داشتند. 

زمانی که تیم فوتبال ذوب آهن در این ورزشگاه تمرین می کرد، آذری مدیرعامل باشگاه با حنیف عمران زاده مدافع استقلال روبه رو شد که خوش و بش گرمی کردند. 

تمرین استقلال زیر نور ورزشگاه آغاز شد اما به دلیل ارتفاع پایین سکو های نورپردازی احتمال می رود بازیکنان در جریان دیدار فینال جام حذفی دچار مشکلاتی شوند. 

در گوشه ای از ورزشگاه تعدادی از کارگران همچنان در حال ترمیم بعضی از نقاط چمن ورزشگاه بودند. 

نصرالله عبداللهی دستیار ویژه سرپرست باشگاه استقلال به همراه منصور پورحیدری سرپرست این تیم از روی نیمکت تمرین آبی پوشان را نظاره کردند. 

امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال در میان زمین چمن و در کنار دروازه بان استقلال نکاتی را به آنها گوشزد کرد. 

بازیکنان استقلال در ابتدا تمرین به گرم کردن بدن های خود پرداخته و پس از آن کار با توپ و پاس های کوتاه را در دستور کار خود قراردادند. 

کمتر از 200 هوادار تیم استقلال در ورزشگاه با پرچم استقلال به تشویق تیم خود پرداختند. 

دیدار فینال جام حذفی فوتبال کشور از ساعت 21 فردا (یکشنبه) در خرمشهر میان تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان برگزار خواهد شد. 

منبع :