از هیچ تلاشی برای تیم ملی کوتاهی نمی‌کنیم

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که از هیچ تلاش و کاری برای تیم ملی فوتبال کوتاهی نخواهد کرد.

مهدی تاج که برای حضور در دیدار نهایی جام حذفی فوتبال صبح امروز عازم فرودگاه شده بود، در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره فینال این مسابقات بین ذوب آهن و استقلال، گفت: امیدوارم که امروز شاهد دیدار خوبی باشیم. همه چیز برای برگزاری یک مراسم با شکوه مهیا است.

وی درباره درخواست‌های کارلوس کی‌روش و شرایط نگران کننده تیم ملی هم تاکید کرد: شک نکنید که برای تیم ملی از هیچ کاری کوتاهی نخواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به کنایه‌های لیدرهای استقلال به وی در هواپیما، گفت: در فینال هر تیمی شایسته باشد به قهرمانی خواهد رسید. امیدوارم مردم خرمشهر شاهد یک فینال جذاب باشند. برای من فرقی ندارد چه تیمی قهرمان شود.

تاج در پایان در خصوص نقل و انتقالات لیگ برتر و احتمال تخلف بعضی باشگاه‌ها هم تصریح کرد: در فصل نقل و انتقالات نظارت دقیقی بر عملکرد باشگاه‌ها خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج در حالی به همراه رضا حسنی خو مدیر کل حراست وزارت ورزش عازم آبادان بود که لیدرهای استقلال در هواپیما به رئیس فدراسیون فوتبال کنایه زدند و اعلام کردند که وی برای شرکت در جشن قهرمانی ذوب آهن به خرمشهر می‌رود

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب