موافقت ایتالیا با اردوی تیم ملی فوتسال ایران

مدیرفنی تیم ملی فوتسال از موافقت اولیه ایتالیایی‌ها با بازی دوستانه و برپایی اردوی تیم ملی ایران در خاک ایتالیا خبر داد.

موافقت ایتالیا با اردوی تیم ملی فوتسال ایرانبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، علی صانعی مدیر فنی تیم ‌ملی فوتسال ایران با بیان این مطلب گفت: ایتالیا موافقت اولیه خود را برای دو بازی دوستانه و اردوی تیم ملی فوتسال ایران در این کشور اعلام کرده که به زودی قطعی خواهد شد؛ در عین حال که با تاریخ بازی تیم ایران با ازبکستان نیز تلاقی دارد.

وی افزود: به دنبال این هستیم تا تاریخ بازی با ازبکستان را تغییر دهیم اما منتظر هستیم تا ابتدا اردوی ایتالیا قطعی و بعد از آن با ازبک‌ها صحبت کنیم و بازی‌های دوستانه‌مان را جلوتر بیاوریم چراکه اهمیت بازی با ایتالیا در آستانه جام‌جهانی برای کادر فنی فوق‌العاده بالاست.

صانعی تصریح کرد: در صورتی که اردوی ایتالیا نهایی شود از 3 تا 11شهریور ماه در این کشور حضور خواهیم داشت. همچنین تیم ایران 26 مرداد به تایلند می‌رود و یک شهریور ماه بازخواهد گشت. تاریخ بازی دوستانه ما با ازبکستان نیز 7 و 8 شهریور است که باید تغییر کند.

مدیرفنی تیم‌ملی فوتسال ایران احتمال برگزاری اردوی ایران در برزیل پیش از شروع رقابت‌های جام‌جهانی را رد کرده و گفت: از آنجا که ما باید سه روز زودتر از شروع بازی‌ها برای سازگاری فیزیولوژیکی بازیکنان به کلمبیا برویم و از سوی دیگر رقابت‌ها نیز طولانی خواهد بود، انجام اردو در برزیل و دوری طولانی مدت عملا بازیکنان را خسته خواهد کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب