تقدیر آنچلوتی از عملکرد سرمربی اتلتیکو مادرید

سرمربی سابق رئال مادرید در آستانه فینال لیگ قهرمانان اروپا میان اتلتیکو مادرید و رئال مادرید، ضمن تقدیر از دیه گو سیمئونه، او را یک رهبر فوق العاده دانست.

تقدیر آنچلوتی از عملکرد سرمربی اتلتیکو مادریدبه گزارش ایرنا از تارنمای خبری گل، کارلو آنچلوتی در آستانه دیدار فینال امشب لیگ قهرمانان اروپا از عملکرد سرمربی اتلتیکو مادرید تقدیر کرد.

وی گفت: این مربی آرژانتینی انگیزه بخش بازیکنان خود بوده است.

سیمئونه موفق شد برای دومین بار در سه فصل ، اتلتیکو را به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند. آنها در فینال 2014 در لیسبون مغلوب رئال تحت سرمربیگری آنچلوتی شدند.

سیمئونه موفق شده است با شاگردان خود ارتباطات نیرومندی برقرار کند تا در اروپا بالاتر از جایگاه بایستند.

آنچلوتی ایتالیایی که قرار است بزودی به بایرن مونیخ ملحق شود، گفت:‌ سیمئونه یک رهبر فوق العاده است. بازیکنان اتلتیکو مادرید به سرمربی خود اعتماد و ایمان کامل دارند. سیمئونه توانسته است رابطه تاکتیکی و تکنیکی و شخصی با شاگردانش برقرار کند.

وی افزود: تمام بازیکنان در باره آنچه انجام می دهند، متقاعد شده اند. آنها برای هم تیمی ها، باشگاه و هواداران تیم تلاش می کنند که ناشی از انگیزه سرمربی است.

آنچلوتی ادامه داد: هر کسی در اتلتیکو مادرید، انگیزه و کیفیتی را که سیمئونه برای بازیکنان، هواداران و باشگاه به ارمغان آورده است، درک می کند.

آنچلوتی که سه عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه خود دارد، گفت: واقعیت این است که بازیکنانی که در اتلتیکو مادرید تولد یافته اند، وقتی پیراهن تیمشان را می پوشند احساس غرور می کنند. در بارسلونا و میلان نیز همین طور بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب