استقلال و ذوب‌آهن؛ دست کدام یک به جام می‌رسد؟

فینال جام حذفی ایران روز یکشنبه در ورزشگاه خرمشهر برگزار می‌شود.

استقلال و ذوب‌آهن؛ دست کدام یک به جام می‌رسد؟

 آخرین دیدار لیگ 94- 95 فوتبال ایران قرار است روز یکشنبه میان دو تیم استقلال و ذوب‌آهن در چارچوب جام حذفی برگزار شود. استقلال مجوز حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورده اما ذوب‌آهن تنها راه آسیایی شدن را بر قهرمانی جام‌حذفی می‌بیند. هر دو تیم انگیزه‌های خاص خودشان را برای موفقیت در فینال جام حذفی دارند.

ذوب‌آهنی‌ها به دنبال کسب سهمیه آسیایی هستند و استقلال با هدایت پرویز مظلومی نمی‌خواهد برای بار دوم دستش از جام گرفتن کوتاه بماند. آنها در لیگ برتر با وجود هفته‌ها صدرنشینی قهرمانی را به استقلال خوزستان واگذار کردند و حالا نمی‌خواهند این اتفاق در فینال جام حذفی تکرار شود.

هر دو تیم در این دیدار از دو بازیکن اثرگذارشان نمی‌توانند استفاده کنند. خسرو حیدری و سجاد شهباززاده از استقلال به دلیل محرومیت و هاشم بیک‌زاده و مهدی رجب‌زاده به دلیل مصدومیت از تیم ذوب آهن در این دیدار غایب هستند.

چند نکته جالب در این دیدار وجود دارد، از جمله اینکه یحیی گل‌محمدی تاکنون در قامت سرمربی هیچ‌گاه به استقلال نباخته و از طرفی استقلال هم در فصلی که گذشت هیچ‌گاه در خارج از تهران شکست نخورده و باید دید طلسم کدام یک از این دو تیم شکسته می‌شود.

استقلال در حال حاضر با شش قهرمانی و سه نایب قهرمانی پرافتخارترین تیم جام حذفی ایران است. آبی‌های پایتخت با گذر از شهرداری سمنان، فولاد خوزستان، نفت تهران و تراکتورسازی به فینال رسیدند و تیم ذوب‌آهن با غلبه بر بادران تهران، گسترش‌فولاد تبریز، پرسپولیس و سپاهان به فینال جام حذفی رسیدند.

فینال جام حذفی ایران روز یکشنبه ساعت 21 در خرمشهر و با قضاوت علیرضا فغانی برگزار خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب