دفترچه راهنمای ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

دفترچه راهنمای ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 در روز سه‌شنبه 11 خرداد بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 در روز دوشنبه 10 خرداد بر روی سایت سازمان سنجش و نشریه پیک سنجش قرار می‌‌گیرد.

دفترچه راهنما نیز همزمان با ثبت‌نام در روز سه‌شنبه 11 خرداد بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد و اطلاعیه تکمیلی برای ثبت‌نام در روز دوشنبه 10 خرداد در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و نشریه پیک سنجش درج می‌شود.

پذیرش در برخی رشته‌های این آزمون بر اساس سوابق تحصیلی است که اطلاعات آن در دفترچه راهنما آمده است.

ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از روز سه شنبه 11 خرداد آغاز می‌شود و در روز سه شنبه 18 خرداد پایان می‌یابد و متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی مراجعه کنند.

ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون در یک مرحله انجام می‌شود و داوطلبان باید همزمان با ثبت نام برای درج رشته محل‌های تحصیلی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی با توجه به رشته‌های اعلام شده در دفترچه راهنما، اقدام کنند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مذکور و پرداخت مبلغ دویست و سی هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام و داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ چهل و شش هزار ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه مندی به شرکت در گزینش رشته‌های موسسات مذکور اقدام کنند.

پذیرش در برخی از رشته‌های این آزمون صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می‌پذیرد که اطلاعات کامل آن در دفترچه راهنمای ثبت نام درج شده است.

آزمون آن دسته از رشته هایی که پذیرش در آنها با آزمون است، در بعدازظهر روز جمعه 22 مردادماه برگزار می‌شود.

منبع :