توافق نهایی دنی آلوس با یوونتوس

رسانه‌های اسپانیایی از توافق دنی آلوس با یوونتوس خبر داده و اعلام کردند این ستاره برزیلی به صورت مجانی راهی بیانکونری‌ها خواهد شد.

توافق نهایی دنی آلوس با یوونتوس

 دنی آلوس در آستانه جدایی از بارسلونا است و با سران یوونتوس به توافق نهایی رسیده است.

این روزنامه نوشت: در قرارداد دنی آلوس یک شرط عجیب وجود دارد و آن اینکه او یک سال قبل از به پایان رسیدن قراردادش می تواند به هر تیمی که دوست دارد به صورت مجانی برود. او با یوونتوس به توافق نهایی رسیده است و می تواند به صورت مجانی راهی بیانکونری‌ شود.

آلوس فصل قبل تا آستانه جدایی از آبی اناری ها پیش رفت اما در نهایت سران بارسلونا او را متقاعد به ماندن کردند و با این بازیکن برزیلی قرارداد دو ساله امضا کردند.

رادیو کادنا سر اسپانیا هم خبر توافق دنی آلوس با باشگاه یوونتوس را تایید و اعلام کرد این بازیکن برزیلی با یووه قرارداد سه ساله امضا خواهد کرد.

دنی آلوس تنها بازیکن بارسلونا نیست که یوونتوس به جذب او علاقه دارد. خاویر ماسکرانو هم از دیگر بازیکنانی است که بیانکونری‌ به دنبال جذب او هستند اما بعید به نظر می رسد که بارسلونا با جدایی این بازیکن موافقت کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
دینامیک (بخش دوم )فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : سیاوش فارسی