رونالدو برای دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا آماده است

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در آستانه دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت که رونالدو با وجود مشکل دایمی در ران خود، برای این دیدار آمادگی دارد.

رونالدو برای دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا آماده است

 برنده سه توپ طلای فیفا، 10 روز قبل در دیدار فینال لالیگا برابر دپورتیوو لاکرونیا بین دو نیمه تعویض شد. او با زدن دو گل در نیمه اول این بازی، تعداد گل های خود را در این فصل به 51 رساند.

رئال مادرید در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در روز شنبه (هشتم خرداد ماه) در سن سیرو میلان به مصاف اتلتیکو مادرید می رود و زین الدین زیدان مطمئن است که رونالدو برای بازی در ایتالیا آماده خواهد بود.

وی گفت: مشکلی نخواهد بود. او روز شنبه مشکلی داشت و در بازی که بین خودمان برگزار کردیم، حضور نیافت. اما برای دیدار شنبه شب آماده است و فکر می کنم که از لحاظ بدنی در آمادگی خوبی قرار داریم.

رئال مادرید از زمان انتصاب زیدان به جای رافائل بنیتس، در 21 مسابقه از 26 مسابقه خود به پیروزی رسیده است. 

با این حال سرمربی فرانسوی رئال تاکید کرد که هنوز چیزهایی زیادی باید یاد بگیرد.

وی افزود:‌ شوق فراگیری در من زیاد است. برای آنکه یک مربی خوب و مهم فوتبال شوم باید کارهای زیادی انجام دهم. 

همچنین براساس گزارش های منتشر شده، رافائل واران مدافع رئال به علت آسیب همسترینگ دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد و حضور او در رقابتهای یورو 2016 و همراهی تیم فرانسه در پرده ابهام قرار دارد. 

زیدان در این باره گفت: او به مدت دو تا سه هفته از میادین فوتبال دور خواهد بود و مطمئن هستم که برای روز شنبه بازی نمی کند. 

واران 23 ساله در تمرین رئال مادرید حضور نداشت، براین اساس عادل رامی، ستاره والنسیا جانشین واران در تیم فرانسه خواهد شد.

فدراسیون فوتبال فرانسه در بیانیه ای اعلام کرد که نتایج اسکن، تشخیص اولیه پزشکان رئال مادرید را تایید کرد و او تا سه هفته نمی تواند در میادین حضور یابد. 

این بیانیه افزود: دیدیه دشان سرمربی تیم فوتبال فرانسه تصمیم گرفت که از رافائل واران برای بازی های یورو 2016 استفاده نکند و عادل رامی را در فهرست 23 بازیکن خود قرار دهد.

منبع :