انجام فوتبال تحت فشار در تمرینات امروز ملی پوشان

چهارمین روز از تمرینات تیم ملی فوتبال ایران درحالی امروز (چهارشنبه) برگزار شد که « کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی، فوتبال تحت فشار را در دستور کار قرار داد.

انجام فوتبال تحت فشار در تمرینات امروز ملی پوشان

 تمرین صبح امروز تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 10:15 در زمین چمن پژوهشگاه صنعت نفت با حضور 25 بازیکن آغاز شد.

در این تمرین «وریا غفوری» و «علیرضا جهانبخش» دو بازیکن مصدوم تیم ملی به صورت اختصاصی و زیر نظر پزشک تیم ملی تمرین کردند.

سه گلر تیم ملی نیز زیر نظر «دن گاسپار» مربی دروازه بان ها تمرینات خود را پیگیری کردند و کار با توپ بخشی از این تمرینات بود که بعد از آن دروازه بانان تیم ملی باید با پاس های بلند و کوتاه توپ را به یکدیگر می رساندند.

سایر بازیکنان پس از گرم کردن و انجام حرکات کششی، به چهار گروه زرد، نارنجی، قرمز و آبی تقسیم شدند و در زمان های مختلف و به دستور کی روش در گروه های دوگانه تمرینات خود را که فوتبال تحت فشار در زمین محدود و با دروازه های کوچک بود انجام دادند.

در این بخش از تمرینات در یک طرف دو گروه هر کدام با یک دروازه و در گروه دیگر هر تیم سه دروازه داشتند که باید فوتبال تحت فشار را انجام می دادند.

در بخش بعدی تمرینات بازیکنان دوباره به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه شامل 10 بازیکن به انجام فوتبال تنیسی پرداختند و گروه دیگر شامل 10 بازیکن و سه دروازه بان به تمرین پاس های کوتاه و شوت از راه دور و ارسال از جناحین پرداختند.

«افشین پیروانی» مدیر تیم ملی درباره پیوستن سردار آزمون در اردوی تیم ملی گفت: این بازیکن به ایران سفر کرده است اما به خاطر مسایل تحصیلی و اداری هنوز به اردو ملحق نشده و پس از برطرف شدن این مشکلات در تمرینات شرکت خواهد کرد.

در پایان تمرین امروز کارلوس کی روش در جلسه ای با پرهان خانلری پزشک تیم ملی و وریا غفوری وضعیت مصدومیت این بازیکن را بررسی کرد.

«محمدرضا ساکت» عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران در اواسط تمرین وارد محل تمرین تیم ملی شد و با افشین پیروانی به گفت و گو پرداخت.

تیم ملی فوتبال ایران به منظور برگزاری دیدار تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی مقدونیه در 13خرداد ماه تمرینات خود را در پژوهشگاه صنعت نفت تهران آغاز کرده است. 

تیم ملی فوتبال ایران روز یکشنبه آینده 9خرداد ماه عازم مقدونیه می شود.

تیم ملی ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه با تیم های کره ‌جنوبی، ازبکستان، چین، قطر و سوریه هم گروه است.

برنامه کامل دیدارهای تیم ‌ملی ایران در این دوره از مسابقات به شرح زیر است:

دور رفت:

11 شهریور 95: ایران - قطر

16 شهریور 95: چین - ایران

15 مهر 95: ازبکستان - ایران

20 مهر 95: ایران - کره ‌جنوبی

25 آبان 95: سوریه - ایران

دور برگشت:

3 فروردین 96: قطر - ایران

8 فروردین 96: ایران - چین

23 خرداد 96: ایران - ازبکستان

9 شهریور 96:‌ کره‌جنوبی - ایران

14 شهریور 96: ایران – سوریه

دو تیم برتر هر گروه به صورت مستقیم راهی جام جهانی 2018 روسیه می شوند و برنده پلی آف مسابقه تیم های سوم نیز برای کسب سهمیه جام جهانی با تیم چهارم منطقه آمریکای شمالی و مرکزی روبرو خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب