اظهارنظر ملی پوشان فوتبال ایران پیش از تمرین

سه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه پیش از آغاز تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در زمین چمین پژوهشگاه صنعت نفت در تهران به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

اظهارنظر ملی پوشان فوتبال ایران پیش از تمرین

رحیم زهیوی که پس از قهرمانی با استقلال خوزستان در لیگ برتر، برای نخستین بار به اردوی تیم ملی دعوت شد، گفت: خوشحالم که با بهترین بازیکنان ایران و یک مربی کاربلد کار می کنم. همه چیز در اردوی تیم ملی خوب است و نکات زیادی را یاد می گیرم. خوشحال هستم که در تیم ملی حضور دارم. امیدوارم همانطور که در استقلال خوزستان افتخارآفرین بودم در تیم ملی ایران نیز افتخارآفرین باشم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد نیز در استقلال خوزستان می ماند؟ گفت: هنوز چیزی مشخص نیست. چند باشگاه به من پیشنهاد داده اند، اما هنوز پاسخی به آنها نداده ام. با باشگاه استقلال خوزستان قرارداد مشروط دارم.

زهیوی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه با رفتن «عبدالله ویسی» کار استقلال خوزستان سخت نیست؟ گفت: سخت است، اما قطعا بازیکن جدید جذب می کنیم و تیم را تقویت می ‌کنیم. شاید قهرمان نشویم، اما می ‌توانیم در بالای جدول بمانیم.

میلاد محمدی یکی از لژیونرهای فوتبال ایران نیز در خصوص تمرینات تیم ملی ایران گفت: تمرینات به خوبی برگزار می‌شود. آماده هستیم که به مقدونیه برویم و بازی خوبی را انجام دهیم. 

وی در پاسخ به این سوال که برگزاری بازی تدارکاتی چقدر به تیم ملی کمک می‌ کند؟ گفت: مطمئنا برگزاری بیشتر بازی ‌ها به آماده ‌سازی تیم کمک می‌ کند، اما یک بازی خوب نیست. باید برنامه ‌ریزی به صورتی باشد که بازی ‌های بیشتری را برای ما در نظر بگیرند تا برای جام جهانی آماده شویم.

عزت‌الله پورقاز مدافع تیم ملی نیز گفت: اردوهای خوبی داشته ‌‌ایم. قرار است دیدار تدارکاتی هم داشته باشیم. هر چه بیشتر بازی تدارکاتی داشته باشیم، برای جوانان مثمر ثمر خواهد بود، تا با تیم ‌های بزرگ راحت‌ تر بازی کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه رمز ماندن شما در تیم ملی ایران چیست؟ گفت: خدا را شاکرم که گوشه نظری به من داشته است. خودم هم تلاش می‌ کنم و تمام فکر و ذکرم در تیم ملی است. خدا هم کمک کرده دعای خیر پدر و مادر و دوستان هم بوده است. امیدوارم که در تیم ملی موفق باشیم.

تیم ملی فوتبال ایران که قرار است 13 خرداد در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی مقدونیه برود. این تیم این روزها تمرینات خود را در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب