سومین جشنواره ملی فناوری نانو دانشگاه آزاد گشایش یافت

سومین جشنواره ملی فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی امروز چهارشنبه با پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی گشایش یافت.

سومین جشنواره ملی فناوری نانو دانشگاه آزاد گشایش یافت

سومین جشنواره ملی فناوری نانو دانشگاه آزاد امروز با حضور کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، حجت الاسلام فرج الله موسوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره)، مهدی رضایت رئیس کمیته علمی جشنواره، جمشید نجف پور دبیر اجرایی جشنواره، رئیس اداره ارشاد شهرستان ری و جمعی از اساتید و دانشجویان در سالن خوارزمی دانشگاه آزاد واحد یادگار امام (ره) گشایش یافت.

نجف پور در این مراسم با بیان اینکه در مجموع 1000 اثر برای داوری به این جشنواره ارائه شده است، گفت: این آثار در هفت محور علمی شامل نانو شیمی، نانو فیزیک، نانو الکترونیک، نانو پزشکی، نانو زیست، نانو محاسباتی و نانو مواد به این جشنواره ارائه شده است.

وی همچنین با بیان اینکه حدود 75 درصد آثار مربوط به مجلات ISI است، گفت: هفت گروه تخصصی متناسب با محورهای علمی شامل کار گروه تخصصی داوری پیش محصولات، کارگروه تخصصی بررسی واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان و همچنین کار گروه تخصصی حرفه های نمایشگاه دستاوردهای فناوری نانو داوری می شود.

بر اساس این گزارش در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، همچنین کارگاه های آشنایی با مفاهیم و کلیات مالکیت فکری و ثبت اختراع، کاربردهای میکروسکوپ نیروی اتمی (AFM) در فناوری نانو و نانو پوشش ها و راه اندازی کسب و کارهای نوپا با نگاه ویژه به فناوری نانو طی این دو روز در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود.

این جشنواره روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 5 و 6 خرداد با رویکرد اقدام و عمل و در راستای تجاری سازی یافته های پژوهش محور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) برگزار می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب