دوران جمع‌بندی کنکور 95

در این دوره مطالب دانش‌آموزان با روش سه روز یک‌بار جمع‌بندی خواهند بود.

دوران جمع‌بندی کنکور 95

در این دوره مطالب دانش‌آموزان با روش سه روز یک‌بار جمع‌بندی خواهند بود. دانش‌آموزان پس از پایان امتحانات، دوره‌ای با عنوان انتقالی خواهند داشت که می‌توانند درس‌ها یا مباحثی را که به اتمام نرسانده‌اند، مطالعه کنند. هنگام شرکت در آزمون‌های سه روز یک‌بار، دانش‌آموز نیم‌روز به امتحان دادن می‌پردازد و دو روز و نیم‌روز دیگر به مرور یک یا دو درس یا مباحث مختلف دیگر سپری شود.

دانش‌آموزان طبق برنامه‌‌ی اعلام‌شده، می‌توانند در آزمون‌ها شرکت کنند. 4 آزمون آخر (کنکورهای سراسری 91 تا 94) به صورت هماهنگ کشوری و حضوری برگزار خواهد شد. دانش‌آموزان برای تمام آزمون‌ها این امکان را دارند که چند از ده خود را با دوستان و همتایان خود مقایسه کنند. برای آزمون‌های جامع کانون و کنکورهای سال گذشته امکان دریافت تخمین رتبه و کارنامه با تراز معادل وجود خواهد داشت. برای این کار لازم است اطلاعات پاسخ‌برگ در صفحه‌ی شخصی وارد شود یا پاسخ‌برگ آزمون‌های حضوری از طریق سایت city.kanoon.ir ارسال شود. کارنامه‌ها در صفحه‌ی شخصی قابل مشاهده است.

سایت کانون در دوران جمع‌بندی، با همایش‌های آنلاین رایگان و صفحه‌ی اختصاصی جمع‌بندی هر درس در کنار دانش‌آموزان خواهد بود. مطالب ویژه، خلاصه‌درس و نکات و مطالب مشاوره‌ای مناسب این دوران روزانه در سایت قرار خواهد گرفت.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت هماهنگ ساده ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی