ثبت‌نام سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی خوارزمی آغاز شد

دبیرخانه جشنواره بین‌المللی خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، آغاز ثبت‌نام سی‌امین دوره از جشنواره بین‌المللی خوارزمی را اعلام کرد.

ثبت‌نام سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی خوارزمی آغاز شد

 دبیرخانه جشنواره خوارزمی اعلام کرد: مفتخریم با یاری خداوند متعال سی‌امین جشنواره بین‌المللی خوارزمی را که با بیش از ربع قرن تجربه یکی از مهم‌ترین رخدادهای علمی کشور در سطح ملی و بین‌المللی شناخته شده است را برگزار کنیم.

این دبیرخانه از تمامی علاقه‌مندان به شرکت در سی‌امین جشنواره بین‌المللی خوارزمی خواست تا برای ثبت‌نام و ارائه طرح در این دوره از جشنواره اعلام آمادگی کنند.

براساس این گزارش، مهلت ثبت‌نام تا پایان شهریور ماه امسال است و طرح‌های قابل پذیرش باید در 17 گروه تخصصی فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های‌نو، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مکاترونیک و صنایع دفاعی در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، طرح‌ها و پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، ابتکار و نوآوری به جشنواره بین‌المللی خوارزمی ارائه شود.

متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir و با مراجعه به بخش سامانه‌ جامع جشنواره بین‌المللی خوارزمی نسبت به ثبت‌نام، ارائه مشخصات فردی و مستندات طرح اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعریف کنند.