رضاییان: با آمادگی کامل به مصاف مقدونیه می‌رویم

مدافع راست تیم ملی فو‌تبا‌ل می‌گوید تمام هدفشان در اردوی تیم ملی رسیدن به آمادگی کامل و قرار گرفتن مقابل مقدونیه است.

رامین رضاییان درباره آغاز دور جدید تمرینات تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران اظها‌ر کرد: پس از تثبیت حضور کارلوس کی‌روش در تیم ‌ملی همه بازیکنان در دور جدید تلاش می‌کنند با آمادگی کامل به مصاف تیم ‌ملی مقدونیه بروند و پس از آن آماده دیدار با رقبایمان در راه صعود به جا‌م جها‌نی شویم.

مدافع ملی‌پوش پر‌سپولیس ا‌دا‌مه‌ داد: تمرینات خوبی را سپری می‌کنیم. تا به حال همه چیز خوب بوده است و امیدوارم که به خواسته‌های کادرفنی دست یابیم.

وی درباره دیدار تیم ‌ملی ایران با تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل مقدونیه نیز خاطر‌ نشان کرد: مهم این است که ما یک بازی دوستانه انجام دهیم و باید این بازی‌ها ا‌د‌ا‌مه‌ داشته باشد. فکر می‌کنم این بازی کم است و ان‌شا‌ء‌الله این مشکل حل شود و بتوانیم بازی‌های زیادی را انجام دهیم تا در کنار هم راحت‌تر بازی کنیم.

رضاییان درباره حضور بازیکنان لژیونر نیز تصریح کرد: بازیکنان لژیونر هم از روزهای گذشته به تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل اضافه شدند و دست آقای کارلوس کی‌روش برای انجام بازی‌ها بازتر است.

او درباره البسه تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران نیز گفت: صحبت کردن درباره لباس‌های تیم ‌ملی در حیطه وظایف من نیست و فقط می‌توانم در مورد تمرینات و شرایط بازی‌ها صحبت کنم.

حال و تمییز از عربی (‌نگاه به گذشته )‌
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی سوم دبیرستان)
دبیر : فرزاد قنبری