رضاییان: با آمادگی کامل به مصاف مقدونیه می‌رویم

مدافع راست تیم ملی فو‌تبا‌ل می‌گوید تمام هدفشان در اردوی تیم ملی رسیدن به آمادگی کامل و قرار گرفتن مقابل مقدونیه است.

رضاییان: با آمادگی کامل به مصاف مقدونیه می‌رویم

رامین رضاییان درباره آغاز دور جدید تمرینات تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران اظها‌ر کرد: پس از تثبیت حضور کارلوس کی‌روش در تیم ‌ملی همه بازیکنان در دور جدید تلاش می‌کنند با آمادگی کامل به مصاف تیم ‌ملی مقدونیه بروند و پس از آن آماده دیدار با رقبایمان در راه صعود به جا‌م جها‌نی شویم.

مدافع ملی‌پوش پر‌سپولیس ا‌دا‌مه‌ داد: تمرینات خوبی را سپری می‌کنیم. تا به حال همه چیز خوب بوده است و امیدوارم که به خواسته‌های کادرفنی دست یابیم.

وی درباره دیدار تیم ‌ملی ایران با تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل مقدونیه نیز خاطر‌ نشان کرد: مهم این است که ما یک بازی دوستانه انجام دهیم و باید این بازی‌ها ا‌د‌ا‌مه‌ داشته باشد. فکر می‌کنم این بازی کم است و ان‌شا‌ء‌الله این مشکل حل شود و بتوانیم بازی‌های زیادی را انجام دهیم تا در کنار هم راحت‌تر بازی کنیم.

رضاییان درباره حضور بازیکنان لژیونر نیز تصریح کرد: بازیکنان لژیونر هم از روزهای گذشته به تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل اضافه شدند و دست آقای کارلوس کی‌روش برای انجام بازی‌ها بازتر است.

او درباره البسه تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران نیز گفت: صحبت کردن درباره لباس‌های تیم ‌ملی در حیطه وظایف من نیست و فقط می‌توانم در مورد تمرینات و شرایط بازی‌ها صحبت کنم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب