سرمربی تیم ملی فوتسال: باید با آمادگی کامل راهی جام جهانی شویم

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، گفت: امیدوارم با حمایت مسوولان فدراسیون و عملی کردن برنامه‌های آماده سازی خوب با بهترین شرایط راهی جام جهانی کلمبیا شویم.

سرمربی تیم ملی فوتسال: باید با آمادگی کامل راهی جام جهانی شویم

«محمد ناظم الشریعه» تصریح کرد: تمرینات تیم ملی فوتسال از عصر روز دوشنبه در دانشکده پردیس کرج آغاز شد و تا جمعه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: بازیکنان در دو نوبت صبح و عصر تمرینات وزنه، برنامه های تاکتیکی و گروهی خود را دنبال می کنند. از هفته آینده و با آغاز تمرینات در کمپ تیم های ملی، فعالیت های دفاعی و برنامه های ویژه ای که برای آماده سازی ملی پوشان در نظر داریم را به مرحله اجرا بگذاریم.

ناظم الشریعه در ادامه خاطرنشان کرد: به جز سنگ سفیدی و اسماعیل پور که با مصدومیت جزئی مواجه هستند، دیگر بازیکنان در شرایط خوبی به سر می برند و تمرینات خود را با جدیت دنبال می کنند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران معتقد است که برگزاری دیدارهای دوستانه با قزاقستان و کرواسی می تواند به آمادگی ملی پوشان جوانی که به اردوی تیم ملی ملحق شده اند کمک بسزایی کند.

وی ادامه داد: با توجه به امکانات و شرایطی که فدراسیون برای ما در نظر گرفته است، دیدار با قزاقستان و کرواسی کمک بسیار خوبی برای آمادگی بازیکنان و تجربه اندونزی جوان است.پیشنهاد برگزاری این دو بازی را ارائه کرده ایم که امیدوارم هماهنگ شود تا بتوانیم بهترین استفاده فنی را از این دیدارها ببریم.

وی درباره تورنمنت تایلند و دیدار با ازبکستان گفت: هر چقدر که ملی پوشان در شرایط مسابقه قرار بگیرند، به آمادگی بالایی می رسند و این امر کمک می کند تا عملکرد بهتری در مسابقات پیش رو داشته باشیم. 

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: امیدوارم با حمایت های مسئولین فدراسیون و کمیته فوتسال برنامه های خود را به مرحله اجرا برسانیم و با آمادگی کامل به مصاف حریفان خود در رقابت های جام جهانی کلمبیا برویم.

تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی 2016 کلمبیا (شهریور ماه سال 95) با تیم های اسپانیا، مراکش و جمهوری آذربایجان همگروه است.