حاشیه‌های بازی تیم‌های تراکتورسازی و النصر

70 هزار نفر از هواداران تیم تبریزی به تماشای بازی تیم‌های تراکتورسازی و النصر امارات در استادیوم تبریز نشسته و به تشویق تیم خود پرداختند.

حاشیه‌های بازی تیم‌های تراکتورسازی و النصر

 این بازی و با وجود این که در یک روز غیر تعطیل برگزار شد، استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمد و ورزشگاه بزرگ یادگار امام دقایقی پس از شروع بازی لبریز از تماشاگر شده بود.

* با وجود اعلام قبلی رایگان بودن این بازی، مشکل ورود تماشاگران همچنان پا بر جا بود و موقع حضور در ورزشگاه جمعیت انبوه ترافیک سنگینی را در خیابان های منتهی به ورزشگاه ایجاد کرد.

* تعدادی از هنرمندان و بازیکنان سابق تراکتورسازی از جمله رحیم شهریاری با پیراهن قرمز و محمد ابراهیمی بازیکن گسترش فولاد در جایگاه خبرنگاران حضور داشتند و با حرارت و هیجان خاصی بازی را دنبال می کردند.

* بسیاری از تماشاگران حاضر در ورزشگاه از شهرستان های مختلف آذربایجانی شرقی ، آذربایجان غربی ، اردبیل ، زنجان و تهران در ورزشگاه حاضر بودند.

* با وجود این که خالد شفیعی در ترکیب اصلی تراکتورسازی قرار داشت اما نیم ساعت مانده به بازی اعلام کرده بود نمی تواند بازی کند؛ این بازیکن در نیمه دوم جایگزین سزار برزیلی شد.

* نمایش قابل قبول تراکتورسازی در نیمه دوم باعث شد تماشاگران حاضر در ورزشگاه پس از سوت پایان بازی دقایقی را ایستاده به تشویق تیم پرداخته و با شعار ' عیبی یوخ ' بازیکنان تیم خود را مورد خطاب قرار دادند.

* امیر قلعه نویی به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

* سرمربی تراکتورسازی معتقد بود در این بازی یک ضربه پنالتی به نقع تیمش گرفته نشد.

* در این بازی تراکتورسازی صاحب 10 ضربه کرنر شد و تیم النصر سه ضربه کرنر روانه دروازه تراکتور کرد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب