ذوب‌آهن با آمادگی به مصاف العین می‌رود

اصفهان – بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: ذوب‌آهن با آمادگی به مصاف العین می‌رود و هدف این تیم، کسب پیروزی و رسیدن به نتیجه دلخواه است.

ذوب‌آهن با آمادگی به مصاف العین می‌رود

وحید محمدزاده صبح سه شنبه، در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: ما در طول یک هفته از نظر تمرینی، روحی روانی و ذهنی در آمادگی کامل به سر می‌بریم و مطمئنم فردا بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم.

وی ادامه داد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و تیم ما حریف بسیار خوبی به شمار می‌رود و دست و پا بسته نیست اما با همدلی و همیت بازیکنان، بدون شک فردا برای پیروزی بازی می‌کنیم و امیدوار هستم که با این برد در ۹۰ دقیقه بازی را به پایان برسانیم.

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: ما در هفته‌های گذشته با عملکرد خود نشان دادیم که مسائل مالی در تیم ما تأثیرگذار نیست. کادر فنی بسیار خوبی داریم و تمرینات خوبی پشت‌سر گذاشته‌ایم و همین مسائل باعث شده به عنوان بهترین تیم آسیا باشیم.

وی ادامه داد: تعصب و غیرت می‌تواند به میزان قابل توجهی در کار ما تأثیرگذار باشد و رفاقت و همدلی تیم ما بر آن غالب است بنابراین فردا در مسابقه خود نتیجه دلخواه را کسب می‌کنیم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت هماهنگ ساده ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی