مسابقه «طراحی هدیه نانو» برگزار می‌شود

ستاد توسعه فناوری نانو با هدف طراحی هدایای تبلیغاتی با استفاده از محصولات فناوری نانو و قابلیت‌های فناوری نانو با همکاری دیدبان اقدام به برگزاری مسابقه «طراحی هدیه نانو» کرده است.

مسابقه «طراحی هدیه نانو» برگزار می‌شود

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، ظهور فناوری نانو سبب تولید محصولات جدید و بهبود خواص محصولات موجود شده است، در راستای معرفی محصولات فناوری نانو و ارائه قابلیت‌های این فناوری ستاد توسعه فناوری نانو اقدام به برگزاری مسابقه‌ای عمومی جهت طراحی هدایای تبلیغات محصولات نانویی کرده است.

جهت طراحی هدایای تبلیغاتی باید موارد «از خواص فناوری نانو مانند مواردی که در ادامه خواهد آمد و یا محصولات فناوری نانو که در سایت www.nanoproduct.ir معرفی شده‌اند، استفاده شود»، «ترجیحاً بهبود خواص محصولات فناوری نانو نسبت به محصول غیر نانویی در هدایا به‌سادگی دیده شود. به عنوان مثال استفاده از یک پارچه در یک مخزن آب کوچک به عنوان جاسوئیچی که یک سطح آن ضدآب و لک بوده و براحتی خیس نشدن این سطح در مقایسه با سطح دیگر دیده می‌شود»، «هدایا کاربردی و قابل استفاده باشد؛ مانند ظروف تزئینی، جاقلمی، تقویم، جاسوئیچی و ... » و «هدیه قابلیت تولید انبوه را داشته باشد» مدنظر گرفته شود.

بر اساس اعلام ستاد نانو، فعالیت دقیق شرکت‌کنندگان در این مسابقه توسعه فناوری نانو در سطح کشور، کمک به شرکت‌ها جهت بهبود خواص محصولات و روند کاری خود با استفاده از فناوری نانو و یا تولید محصولات جدید بر اساس فناری نانو است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب