هرگز فکر نمی‌کردم جای لیونل مسی را در خط حمله بگیرم

مهاجم اروگوئه ای تیم فوتبال بارسلونا گفت هرگز فکر نمی‌کرده جای لیونل مسی را به عنوان مهاجم مرکزی تیم در باشگاه اسپانیایی بگیرد.

هرگز فکر نمی‌کردم جای لیونل مسی را در خط حمله بگیرم

«لوییس سوارس» با به ثمر رساندن ۴۰ گل در فصل ۱۶- ۲۰۱۵ به عنوان برترین گلزن لالیگا انتخاب شد و بالاتر از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی قرار گرفت.

با این حال وی گفت هرگز انتظار نداشته با وجود مسی در بارسا، نقش شماره ۹ تیم را به خوبی ایفا کند. 

سوارس در گفتگو با BeIN Sport اظهار داشت: هرگز فکر نمی کردم بتوانم با حضور مسی در موقعیت شماره ۹ تیم، بتوانم در این پست بازی کنم. با خودم می گفتم با حضور  مسی آنها قرار است مرا کجا بازی دهند؟ ما خیلی خوب با هم هماهنگ شدیم، چه داخل و چه خارج زمین.

وی افزود: گاهی اوقات درک این موضوع سخت است چون یک مهاجم همواره وقتی نمی تواند در بهترین شرایط خود باشد عصبانی است اما اینجا چنین اتفاقی نمی افتد. در بارسلونا یک دوستی واقعی و نه دروغین وجود دارد. دوستی ما نقش بازی کردن نیست. هیچ حسادتی بین ما وجود ندارد. 

مهاجم اروگوئه ای بارسلونا تصریح کرد: ما در طول بازی به هم توصیه می کنیم و از اینکه اوضاع برای یکدیگر خوب پیش می رود راضی هستیم. من به بچه هایم می گویم که با بهترین بازیکن تاریخ همبازی بودم و این برایم یک مزیت است. 

سوارس همچنین به ماجرای «جورجیو کیه‌لینی» در جام جهانی ۲۰۱۲ هم اشاره کرد. وی گفت: خیلی دردناک بود. مخصوصا وقتی متوجه شدم اشتباه کردم. آنچه بیشتر به من صدمه می زد رفتاری بود که با من صورت گرفت. محرومیت دشوار بود اما من اجبارا آن را تحمل کردم. بعد فکر کردم که چطور توانستم اوضاع را به نفع خودم برگردانم. فکر می کنم هیچکس نمی توانست آنگونه که من اوضاع را به سود خودم برگزدانم این کار را انجام دهد. 

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب