انگیزه والیبالیست‌ها هر روز بیشتر می‌شود

فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال گفت: هرچه به آغاز رقابت‌های انتخابی المپیک نزدیک می‌شویم استرس مثبت و انگیزه بازیکنان بیشتر می‌شود.

انگیزه والیبالیست‌ها هر روز بیشتر می‌شود

دکتر سیامک افروزی درباره شرایط بازیکنان آسیب‌دیده تیم ملی ایران قبل از آغاز رقابت‌های انتخابی المپیک گفت: زمانی که به ژاپن آمدیم فرهاد قائمی و شهرام محمودی مصدوم بودند. قبل از اعزام به ژاپن و در ایران فرهاد قائمی در آخرین جلسه تمرینی همراه باقی ملی‌پوشان تمرین کرد ولی شهرام محمودی در تهران تمرین‌های پرش و وزنه را انجام داد و در دو روز نخست حضورمان در ژاپن هم تمرین نکرد.

وی درباره شرایط شهرام محمودی و حضورش در بازی برابر لهستان گفت: بعد از بازی تدارکاتی برابر چین شهرام محمودی در تمرین‌های جمعی تیم ملی حاضر شد و نمایش خوبی هم داشت و آمادگی خوبی را از خود نشان داد. با توجه به شرایط اگر همین روال ادامه‌دار باشد و کادر فنی تشخیص بدهد او می‌تواند در بازی برابر لهستان که 5 خرداد برگزار می‌شود به میدان برود.

فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال ایران افزود: در حال حاضر تیم ملی والیبال با 16 بازیکن خود کامل تمرین می‌کند و با بهبود شرایط قائمی و محمودی هم خیال کادر فنی و کادر پزشکی راحت شده است.

افروزی با اشاره به اینکه توجه خاصی روی مسأله دوپینگ دارد، گفت: مکمل‌های مجاز همراه ما وجود دارد و با کمک آن ملی‌پوشان را در شرایط خوب و مناسبی قرار می‌دهیم با این حال تمرکز و دقت خاصی روی مسائل مربوط به دوپینگ داریم، چراکه دوپینگ با روح و هدف اصلی ورزش سازگاری ندارد.

او در پایان گفت: هرچه به آغاز رقابت‌های انتخابی المپیک نزدیک می‌شویم استرس مثبت بازیکنان بیشتر می‌شود که ما اسم آن را انگیزه می‌گذاریم. روحیه بازیکنان روز به روز بهتر می‌شود و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد.