یحیی توره با پورعلی گنجی هم‌بازی می‌شود؟

ستاره ساحل عاجی منچسترسیتی از باشگاه السد قطر پیشنهاد رسمی دارد و این احتمال زیاد است که با پور علی گنجی هم‌بازی شود.

یحیی توره با پورعلی گنجی هم‌بازی می‌شود؟

یحیی توره یکی از بازیکنانی است که جدایی او از منچسترسیتی قطعی شده است. توره در این چند سال حضورش در سیتی همواره جزو بهترین بازیکنان بوده است اما او با پپ گواردیولا سرمربی جدید فیروزه ای پوشان رابطه خوبی ندارد و به همین خاطر چاره ای جز جدایی از تیم دوم شهر منچستر ندارد.

توره با وجود آنکه از چند باشگاه پیشنهاد دارد اما هنوز تیم بعدی خود را انتخاب نکرده است. اینتر سخت به دنبال جذب این بازیکن ساحل عاجی است اما به نظر می رسد پیشنهاد های وسوسه انگیز دو تیم از چین و قطر این بازیکن را به شک انداخته است.

گوانگژو با هدایت لیپی رسما علاقه خود را برای جذب توره نشان داده و حاضر است برای جذب این بازیکن رقم بسیار بالایی را پرداخت کند.

روزنامه الرای قطر از علاقه باشگاه السد برای جذب توره خبر داد و نوشت: السد برای حضور هر چه بهتر در فصل جدید به دنبال جذب بازیکنان بزرگ است و توره یکی از این بازیکنان است. اگر توره به السد بیاید، دوباره با ژاوی همبازی خواهد شد.

باشگاه السد به دنبال تغییرات اساسی در تابستان است. این تیم پیش از این هم از علاقه خود برای جذب زلاتان ایبراهیموویچ خبر داد و باید دید در نهایت چه بازیکنانی را جذب خواهد کرد.

مرتضی پور علی گنجی، ستاره تیم ملی فوتبال ایران در السد بازی می کند و این شانس را دارد تا با بازیکن بزرگ دیگری همبازی شود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب