جدایی هافبک آبی پوشان پس از فینال

امید ابراهیمی هافبک آبی پوشان پایتخت بعد از فینال جام حذفی در نظر دارد از استقلال جدا شود.

جدایی هافبک آبی پوشان پس از فینال

امید ابراهیمی هافبک آبی پوشان پایتخت که قراردادش تا چند روز دیگر با استقلالی ها به اتمام خوهاد رسید از نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر با پیشنهاد جدی دو باشگاه قطری مواجه شده و تصمیم خود را برای جدایی از جمع آبی پوشان گرفته است.این بازیکن طی چند وقت اخیر  نیز مذاکرات خود را با مدیر برنامه هایش انجام داده و تصمیم خود را برای ترک ایران گرفته است.

با توجه به تصمیمات اتخاذ شده از سوی ابراهیمی قرار است وی  پس از فینال جام حذفی به قطر برود و با باشگاه مد نظر خود قرارداد رسمی منعقد کند.

از سوی دیگر مسئولان باشگاه استقلال سعی در این دارند که ابراهیمی را متقاعد به ماندن در استقلال کنند اما ابراهیمی تصمیم خود را گرفته و  مقصد بعدی این بازیکن لیگ قطر و قرارداد با یکی از تیم های قطری از جمله الاهلی و الخور خواهد بود .بنابراین با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید آیا این بازیکن ماندن در استقلال را ترجیح خواهد داد و یا پس از فینال جام حذفی ایران ترک و قرارداد خود را با تیم قطری منعقد خواهد کرد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب