بیست و هشتمین قهرمانی بارسلونا

بارسلونا با برتری 2 بر صفر برابر سویا در وقت‌های اضافه برای بیست و هشتمین بار قهرمان جام حذفی اسپانیا شد.

بیست و هشتمین قهرمانی بارسلونا

در فینال جام حذفی اسپانیا دو تیم بارسلونا و سویا برابر هم به میدان رفتند. این دیدار در ورزشگاه ویسنته کالدرون شهر مادرید برگزار شد.

بارسلونا قهرمان لیگ اسپانیا با این ترکیب در اخرین دیدار فصل خود به میدان رفت. تراشتگن - آلوز - پیکه - ماسکرانو - آلبا - بوسکتس - راکیتیچ - اینیستا - مسی - سوارز – نیمار.

در طرف مقابل سویا نیز که قهرمان لیگ اروپا شده است و باید برابر برنده دیدار فینال لیگ قهرمانان در دیداری از سوپرجام اروپا قرار گیرد با این ترکیب به میدان آمد: ریکو - ماریانو - رامی - کاریکو - اسکودرو - ایبورا - کیرچوویاک - کوکه - بانگا - ویتولو – گامیرو.

بازی دو تیم سریع دنبال شد و در حالی که در دقیقه 35 در یکی از حمله ها بازیکنان سویا پیشی گرفته بودند، ماسکرانو مهاجم حریف را سرنگون کرد تا در دقیقه 35 از زمین مسابقه اخراج شود و کارت قرمز مستقیم داور را ببیند.

در ادامه بازیکنان سویا نتوانستند از برتری عددی خود استفاده کنند. حتی مصدومیت سوارس و تعویض او نیز راه چاره نشد تا اینکه دقیقه 90 سویا نیز به دلیل دو اخطاره شدن اور بانگا یک بازیکن خود را از دست داد تا تعداد بازیکنان دو تیم برابر شود و بازی در پایان 90 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در دقیقه 107 وقت های اضافه پاس هوشمندانه مسی به جوردی آلبا رسید تا این بازیکن دروازه سویا را باز کند و تیمش را پیش بیندازد.

در اواخر مسابقه بازیکنان سویا با داور مسابقه درگیر شدند و معتقد بودند داور بیش از حد به نفع بارسلونا سوت می زند که همین باعث شد داور یکی از بازیکنان سویا را با کارت قرمز جریمه کند و سویا 9 نفره شود و در ادامه نیمار توانست در آخرین ثانیه ها گل دوم را به ثمر برساند تا این دیدار با برتری 2 بر صفر بارسلونا به پایان برسد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب