عرضه نسخه جدید اندروید با قابلیت نمایش واقعیت مجازی

شرکت گوگل به دنبال عرضه سیستم عامل جدید اندروید با قابلیت نمایش فناوری واقعیت مجازی است.

منطقه خراسان و به نقل از میل آنلاین، ساندار پیچای، مدیر ارشد شرکت گوگل در کنفرانس خبری اخیر عنوان کرد که برای افزایش رضایت کاربران اندروید شرکت گوگل به دنبال تولید و عرضه سیستم عامل اندروید با عملکرد واقعیت مجازی در متن نرم‌افزار است و کاربران دیگر برای استفاده از این فناوری نیازی به نصب اپلیکیشن‌های واقعیت مجازی ندارند.

گوگل با این تصمیم به دنبال پایان انحصار چند شرکت مطرح در زمینه فناوری واقعیت مجازی است به‌ طوری‌که با توجه به کاربران بی‌شمار سیستم عامل اندروید در صورت عرضه نسخه با قابلیت پشتیبانی واقعیت مجازی، بازار این شرکت‌ها از وضعیت انحصاری خارج خواهد شد.

این شرکت همچنین قصد دارد تا با تولید گوشی‌های جدید، استفاده همزمان از فناوری واقعیت مجازی را به صورت هدست با قیمت مناسب‌تر عرضه کند.

بسیاری از کارشناسان صنعت تلفن‌ همراه معتقدند که با ورود شرکت گوگل به صنعت واقعیت مجازی، بازار انحصاری شرکت‌های مطرحی مثل سامسونگ و Oculus Rift شکسته خواهد شد.

سخنگوی شرکت گوگل در مورد ویژگی گوشی واقعیت مجازی جدید عنوان کرد: با توجه به محدودیت استفاده از هدست‌های رایج واقعیت مجازی، مهندسان این شرکت با نوآوری در طراحی به دنبال ساخت گوشی هوشمند دو حالته به صورت کاربری معمولی و کاربری نمایش دنیای واقعیت مجازی هستند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب