فرود موفقیت آمیز هواپیمای خورشیدی در اوهایو

هواپیمای خورشیدی و البته خبرساز Solar Impulse ۲ پس از سفری ۱۶ ساعته در اوهایو آمریکا فرود آمد.

فرود موفقیت آمیز هواپیمای خورشیدی در اوهایو

هواپیمای خورشیدی Solar Impulse ۲ تازه ترین بخش از سفر ماجراجویانه خود به دور زمین را با موفقیت به پایان رساند و حالا خود را برای دور بعدی این سفر آماده می کند.

در این بخش که دوازدهمین قسمت از سفر Solar Impulse ۲ به دور دنیا محسوب می شد، آندره بورشبرگ هدایت هواپیما را بر عهده داشت که در نهایت توانست آن را با موفقیت در فرودگاه بین المللی دیتون به زمین نشاند. این بخش از سفر دقیقا ۱۶ ساعت و ۳۴ دقیقه به طول انجامید. دوازدهمین بخش از سفر این  هواپیمای خورشیدی به مسافت ۱۲۱۰ کیلومتر انجام شد.

این چهارمین بخش از سفر هواپیمای خورشیدی Solar Impulse ۲ در سال ۲۰۱۶ محسوب می شد، سفری که از در سال ۲۰۱۵ از ابوظبی امارات آغاز شده و قرار است در نهایت نیز در این امیرنشین به پایان برسد.

سفر ماجراجویانه این هواپیمای خورشیدی با اتفاقات هیجان انگیز چشمگیری همراه بوده که از آن جمله می توان به عبور نفسگیر از فراز اقیانوس آرام اشاره کرد.

همچنین این هواپیما برای چندین ماه در جزیره هاوایی زمین گیر شده بود. آسیبهای وارد آمده به باتریهای این هواپیما موجب شد که وقفه چند ماهه ای در برنامه سفر آن به دور زمین ایجاد شود.

هواپیمای خورشیدی Solar Impulse ۲ در ادامه سفر خود راهی نیویورک خواهد شد و پس از آن از اروپا و سپس شمال آفریقا سردرمی آورد و در نهایت پرواز خود را در ابوظبی به پایان رساند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب