اشک‌های خداحافظی گواردیولا پس از قهرمانی در جام حذفی آلمان

سرمربی بایرن مونیخ پس از کسب عنوان قهرمانی جام حذفی آلمان، با سیل اشک از بایرن خداحافظی کرد.

اشک‌های خداحافظی گواردیولا پس از قهرمانی در جام حذفی آلمانبه گزارش روز یکشنبه گروه ورزشی ایرنا از دیلی میل؛ تیم فوتبال بایرن مونیخ شب گذشته در جام حذفی آلمان با نتیجه 4 بر 3 به برتری رسید و جام قهرمانی را بالای سر برد.

این بازی در وقت عادی و اضافی گلی در برنداشت، اما بایرن مونیخ در ضربات پنالتی به برتری 4 بر 3 رسید و قهرمان شد.

در ضربات پنالتی برای بایرن مونیخ، آرتور ویدال، روبرت لواندوفسکی، توماس مولر و داگلاس کاستا گلزنی کردند و کیمش ضربه پنالتی را از دست داد.

برای دورتموند نیز، شینجی کاگاوا، آبومیانگ و مارکو رویس گلزنی کرده و بنتنر و سوکراتیس در گل کردن ضربات پنالتی خود ناکام ماندند تا بایرن مونیخ با برتری 4 بر 3 در ضربات پنالتی، جام را بالای سر ببرد.

گواردیولا که سه فصل در بایرن مونیخ حضور داشت و به اعتقاد ژرمن‌ها نتوانست انتظارات را بر آورده کند، پس از کسب دوگانه در بوندس‌ لیگا و جام حذفی، از جمع باواریایی‌ها خداحافظی کرد.

وی با چشمان گریان دیشب آخرین دیدارش را با مونیخی ها به پایان برد و بعد از سه سال بایرن را به مقصد منچسترسیتی ترک می کند.

به گفته باوارایی ها، گواردیولا هرگز احساساتی و عاشق بایرن مونیخ نبود ولی دیشب پپ ثابت کرد که همه آنها اشتباه می کنند. وقتی داگلاس کاستا ضربه پنالتی را زد و بایرن را قهرمان جام حذفی کرد، گواردیولا از شوق اشک می ریخت.

این هفتمین و آخرین پیروزی بود که گواردیولا با بایرن کسب کرد.

گواردیولا گفت: تمام بازیکنان در وقت اضافه خسته شده بودند بنابراین با این ضربه پنالتی که تبدیل به پیروزی شد، خیلی خیلی خوشحال شدیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب