کارنامه‌ی بازیابی، یک مجموعه‌ی هوشمندانه

شاید برای‌مان این اتفاق افتاده باشد: آزمونی پیش روست و ما آماده می‌شویم برای موفقیت در آن.

کارنامه‌ی بازیابی، یک مجموعه‌ی هوشمندانه

شاید برای‌مان این اتفاق افتاده باشد: آزمونی پیش روست و ما آماده می‌شویم برای موفقیت در آن.

به جایی رسیده‌ایم که مباحث مطالعه شده‌اند، برنامه‌ی راهبردی را به اتمام رسانده‌ایم و مرحله‌ی بازیابی اندوخته‌ها و رفع اشکال است. تمام دفترچه‌های آزمون‌های قبلی کف اتاقمان را پر کرده‌اند و آواره و سرگردان به دنبال سؤالات مرتبط به مباحث این آزمون‌ می‌گردیم تا ببینیم کدام‌ها را جواب داده‌ایم، پاسخ‌های‌مان به کدام سؤال‌ها اشتباه بوده و چه سؤالاتی را بدون پاسخ گذاشته‌ایم.

پس از کندوکاو فراوان و جست‌وجو، حال که سؤالات را یافته‌ایم نوبت آن است که پاسخ‌نامه‌ی آن آزمون را پیدا کنیم؛ یعنی بیش از 50 درصد زمان بازیابی را به یافتن سؤالات گذرانده‌ایم، بی‌آنکه چیزی یاد گرفته باشیم.

کانون برای خلاصی از این حجم اتلاف وقت چاره‌ای اندیشیده است. به صفحه‌ی شخصی خود در سایت کانون مراجعه کنید. سمت راست صفحه، پایین‌تر از کارنامه‌ی آزمون‌ها، لینک کارنامه‌ی بازیابی را می‌بینید. وارد صفحه که می‌شوید لیست درس‌ها وجود دارد. با انتخاب هر درس، مباحث آن قابل مشاهده است؛ یعنی تفکیک مبحث به مبحث.

اکنون می‌توان با انتخاب هر مبحث به تمام سؤالاتی که تا کنون در آزمون‌ها از آن آمده است دسترسی پیدا کنید. این سؤالات به سه دسته تقسیم شده‌اند: پاسخ‌های صحیح، اشتباه و سفید.

پاسخ هر سؤال نیز در کنار آن پیداست و این یعنی پایان آن همه‌ بی‌نظمی و استرس‌های نابه‌جا و اتلاف زمان. حالا زمان در اختیار شماست که از آن نهایت استفاده را ببرید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب