اپل ازنسخه جدید سیستم عامل iOS رونمایی می‌کند

قرار است 13 ژوئن، رویداد (Worldwide Developers Conference (WWDC توسط شرکت اپل در سانفرانسیسکو برگزار شود.

به گزارش گروه اخبار علمی ایرنا از ساینس، با وجود این که رویداد WWDC بیش از سایر رویدادهای اپل، بر توسعه دهندگان تمرکز دارد، معمولا نسخه های جدید نرم افزارهای اپل برای اولین بار در این رویداد معرفی می شوند. 

در این رویداد توسعه دهندگان و کاربران عادی فرصت کسب اطلاعات درباره نسخه جدید سیستم عامل OS X را به دست می آورند. اگر این سیستم عامل با رویه سابق نامگذاری شود با عنوان OS X 10.12 عرضه خواهد شد، اما اگر چنانکه گفته می شود، اپل شیوه نامگذاری خود را تغییر دهد، احتمالا با عنوان MacOS 12 از آن رونمایی می شود.

همچنین انتظار می رود دراین رویداد از سخت افزارهای جدید نیز رونمایی شود. با وجود این، با توجه به عرضه نسخه جدید MacBook در هفته گذشته، مطمئنا در رویداد WWDC خبری از این لپ تاپ نخواهد بود. 

نسخه جدید MacBook فقط دارای یک ورودی هدفون و یک پورت USB-C چندمنظوره برای اتصال سایر تجهیزات است. پردازنده آن نیز دستخوش تغییراتی شده که در کنار افزایش سرعت حافظه و سیستم گرافیکی جدید، منجر به افزایش سرعت نسل جدید این لپ تاپ شده اند.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب