ستاره مورد نظر پرسپولیس، همبازی اتوئو در ترکیه شد

ستاره سابق تیم فوتبال بارسلونا برای پیوستن به تیم فوتبال آنتالیا اسپور با این تیم به توافق رسید.

به گزارش خبرنگار خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در حالی که گفته می شود رونالدینیو برای پیوستن به پرسپولیس پیشنهاد داده است ،بنا به گفته گونتکین گنسر رئیس باشگاه آنتالیا اسپور رونالدینیو برای پیوستن به این تیم و بازی در کنارساموئل اتوئو همبازی سابق خود دربارسلونا، با مقامات این تیم  بلند پرواز ترکیه به توافق رسیده است.

گنسر گفت این مهاجم 35 ساله برزیلی پس از توافق بلافاصله به آنتالیا خواهد آمد و و ورودش قریب الوقوع است. گنسر قول داد که این باشگاه، که سال گذشته اتوئو را پس از جدایی از سمپدوریا به خدمت گرفت ،به روند جذب ستاره ها ی بازار نقل و انتقالات ادامه دهد.

او گفت: ما با رونالدینیو به توافق رسیده ایم. فکر می کنم در آینده نزدیک این انتقال رسمی خواهد شد. 

به نظر می رسد رونالدینیو قصد خود برای پیوستن به انتالیااسپور را با انتشار فیلمی در اینستاگرامش تایید کرده است.دراین فیلم او می گوید: سلام به همه. من به زودی در ترکیه با شما  خواهم بود.

آخرین باشگاه رونالدینیو، برنده سابق توپ طلا ، تیم مکزیکی کوئره تارو،بود که او 9 ماه در این تیم بازی کرد و در ماه ژوئن از آن جدا شد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب