۷ ساله‌ها از اول خرداد در مدارس ثبت‌نام کنند

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: دستورالعمل ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس به تمام استان‌های کشور ابلاغ شده است.

۷ ساله‌ها از اول خرداد در مدارس ثبت‌نام کنند

سید رحیم میرشاه‌ولد در گفت‌وگو با تسنیم در قزوین، با اشاره به دستورالعمل ثبت‌نام، اظهار داشت: دستورالعمل ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس به تمام استان‌های کشور ابلاغ شده است.

وی بیان کرد: براساس دستورالعمل ابلاغی به استان‌ها کلاس‌اولی‌ها از اول خرداد و مابقی دانش‌آموزان بعد از  پایان امتحانات می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در مدارس براساس ضوابط و محدوده جغرافیایی تعیین شده،  اقدام کنند.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: دستورالعمل ثبت‌نام باید در مدارس در معرض دید والدین و دانش‌آموزان قرار گیرد تا از شرایط ثبت‌نام مطلع شوند.

میر شاه‌ولد با بیان مدت‌زمان ثبت‌نام در مدارس، ادامه داد: ثبت‌نام دانش‌آموزان تا پایان مرداد ماه ادامه داشته و دانش‌آموزان که در دروس خود تجدید دارند بعد از امتحانات شهریورماه می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام دانش‌آموزان میان‌پایه به حضور والدین نیاز ندارد، خاطرنشان کرد: ثبت‌نام دانش‌آموزان میان‌پایه در مدارس نیازمند حضور والدین نبوده و روند ثبت‌نام انجام خواهد شد.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: مدیران و مسئولان آموزش و پرورش باید ماموریت و وظایف خود را با دقت ویژه‌ای انجام دهند تا فضای تعلیم و تربیت مناسب‌تری برای دانش‌آموزان فراهم شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : حسین ناصحی