سرعت یادگیری خود را تنظیم کنید

برای این‌که بتوانید سرعت پیشروی خود را در درس‌های آسان و دشوار تنظیم کنید باید بدانید که با روبه‌رو شدن با این گونه درس‌ها چه عملکردی باید داشته باشید.

سرعت یادگیری خود را تنظیم کنید

برای این‌که بتوانید سرعت پیشروی خود را در درس‌های آسان و دشوار تنظیم کنید باید بدانید که با روبه‌رو شدن با این گونه درس‌ها چه عملکردی باید داشته باشید. باید توجه داشته باشید که میان پیشرفت در درس‌های آسان و سخت تفاوت بنیادی وجود دارد.

درک درس‌های آسان دشوار نیست در این صورت پیشرفت به نحو محسوسی تند است و این امر موجب اطمینان شما خواهد شد؛ اما دریافت درس دشوار یا بخش‌های دشوار درس به سبب پیچیدگی به کوشش، اندیشه و صبر و حوصله‌ی فراوان نیاز دارد و روند جذب، کند و تدریجی است. در این گونه درس‌ها شتاب باعث ابهام و آشفتگی ذهن خواهد شد و درست است که سرعت یادگیری کند می‌شود ولی پیشرفت یادگیری بیش‌تر خواهد شد. در صورت مواجه شدن با درس‌ها و مباحث دشوار با خونسردی و تأمل و بدون توجه به زمان برخورد کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب