مأموریت شماره‌ی 8، آماده‌تر، زیباییِ سخت‌کوشی (1)

پروژه‌ی 8 یا «دوران جمع‌بندی» نقطه‌ی همگرایی تمام فعالیت‌های سالانه‌ی شما در مسیر رسیدن به رتبه‌ی مطلوب در کنکور سراسری است.

مأموریت شماره‌ی 8، آماده‌تر، زیباییِ سخت‌کوشی (1)

از تعیین سطح ابتدای تابستان تا شروع نیم‌سال اول و پروژه‌ی 4، از ادامه‌ی نیم‌سال دوم تا دوران طلایی و پایان موفقِ نیم‌سال دوم در پروژه‌ی هفتم، هفت پروژه‌ از آزمون‌های برنامه‌ای را پشت سر گذاشته‌اید و حالا به ایستگاه هشتم و پایانی رسیده‌اید؛ از همیشه به هدف نزدیک‌تر، از همیشه آماده‌تر!

پروژه‌ی 8 یا «دوران جمع‌بندی» نقطه‌ی همگرایی تمام فعالیت‌های سالانه‌ی شما در مسیر رسیدن به رتبه‌ی مطلوب در کنکور سراسری است. در همین پروژه است که باید با عبور از آزمون‌های تشریحی نیم‌سال اول و دوران گذار، تمام مطالعات و بازیابی‌های سالانه را با تحلیل قوی جمع‌بندی کرده و آن‌ها را برای استفاده‌ی بهینه در روز آزمون آماده کنید. همه چیز به دسته‌بندی محصولات پس از برداشت شباهت دارد؛ دسته‌بندیِ مهمی که کلید بازدهی بالا در مراحل بعدیِ فرآوری محصول است.

3 آزمون با بالاترین سطح تشابه به کنکور سراسری، از نظر زمان و تعداد سؤالات آزمون در 7 هفته، اجزای زمانی و محتوایی سازنده‌ی این پروژه‌ی سرنوشت‌ساز هستند. با پشت سر گذاشتن امتحانات نیم‌سال دوم، در یک زمان‌بندی کوتاه، چند روزی را به آخرین مطالعات مبحثی و رفع اشکال از اساسی‌ترین اولویت‌های تعیین‌شده در قالب «دوران گذار» خواهید پرداخت تا با آمادگی مطالعاتی بالا و آسودگی خاطر از مطالب باقی‌مانده وارد دوران جمع‌بندی شوید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب