کنکوری‌ها و کنکور خردادماه

خرداد امسال باید با تمام خردادهای عمرتان متفاوت باشد و پر از تلاش و امید و انگیزه برای ساختن بخشی از کنکورتان؛ زیرا امتحانات نهایی در پیش روست.

کنکوری‌ها و کنکور خردادماه

خرداد امسال باید با تمام خردادهای عمرتان متفاوت باشد و پر از تلاش و امید و انگیزه برای ساختن بخشی از کنکورتان؛ زیرا امتحانات نهایی در پیش روست. امسال چند درس از درس‌های سال چهارم نهایی برگزار می‌شود و می‌تواند تأثیر بسزایی در نتیجه‌ی کنکور اصلی شما داشته باشد. به چند دلیل از امتحانات نهایی غافل نشوید:

1- مهم‌ترین دلیل این است که شما بخش مهمی از کنکور خود را در امتحانات نهایی سال سوم طی کردید و اکنون نیز بخش مهمی از آن را در خرداد رقم خواهید زد.

2- درس‌های پیش 2، در کنکور بودجه‌بندی بالایی دارند و بخش مهمی از کنکور شما را تشکیل می‌دهند؛ به‌خصوص برای دانش‌آموزان تجربی.

3- اگر امتحانات نهایی را خوب بخوانید انگیزه و پشتکار بیش‌تری برای دوران گذار و جمع‌بندی پیدا می‌کنید و این می‌تواند باعث افزایش ساعت مطالعه و ایجاد یک تعادل در زمان مطالعات شما شود.

یک توصیه‌ی مهم: برای هر درس پس از اتمام کتاب درسی حتماً هفت کنکور آن درس را بخوانید.

پس همگی کمربندهای‌تان را محکم ببندید، پیش به سوی خردادماه.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب