امیدواری قلعه نویی به جبران شکست مقابل النصر در دیدار برگشت

اطمینان زیادی دارم که در بازی برگشت می‌توانیم بازگشت خوبی داشته باشیم و این نتیجه را جبران کنیم.

امیدواری قلعه نویی به جبران شکست مقابل النصر در دیدار برگشت

به گزارش ایرنا از تارنمای کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم فوتبال النصر امارات سه شنبه شب در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، با نتیجه 4 بر یک برابر تراکتورسازی به برتری رسید.

امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی بعد از این دیدار گفت:‌ ما بیشتر کنترل بازی را در اختیار داشتیم و جای تعجب داشت که النصر فقط چهار فرصت ایجاد کرد و با استفاده از آن فرصت ها گلزنی کرد. من اطمینان زیادی دارم که در دیدار برگشت می توانیم جبران کنیم. 

وی افزود:‌ مقصر این شکست خط دفاعی ما است که دستورات را رعایت نکردند. ولی در بازی برگشت فرصت جبران داریم و امیدوارم که بازیکنان در خانه بازی بهتری را به نمایش بگذارند.

ایوان یوانوویچ سرمربی النصر نیز گفت: بازی امشب خیلی سخت بود و این نتیجه، سختی مسابقه را منعکس نمی کند. ما مقابل چنین تیم قدرتمندی چندین مشکل داشتیم، ولی در پایان روحیه جنگندگی ما چیرگی یافت.

وی افزود:‌ رویارویی هنوز تمام نشده و هنوز یک دیدار دیگر در ایران پیش رو داریم و باید برای آن دیدار کاملا آماده شویم. این نتیجه بزرگ به معنای این نیست که جایگاه خود را در مرحله یک چهارم نهایی قطعی کرده ایم. ما باید مطمئن شویم که در دیدار هفته آینده عملکرد قدرتمندانه ای ارائه می کنیم و نتیجه خوبی می گیریم. 

منبع :