نقشه زیدان برای فتح میلان

سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به درخشش ستاره دلخورش دل بسته است.

نقشه زیدان برای فتح میلان

زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید در آستانه بازی بزرگ تیمش در فینال لیگ قهرمانان اروپا به درخشش خام رودریگس دل بسته است، او دوست نداشته این حربه تاکتیکی رسانه‌ای شود اما در تمرینات چند روز گذشته، خامس مهاجم نوک تیم اصلی او بوده و خبری از بنزما و گرت بیل نیست. حتی کریستیانو رونالدو در تمرینات روز گذشته برای مدت 20 دقیقه در موقعیت پاس گل به خامس حضور پیدا کرد و فضاهای خالی پشت سر رودریگس را پر کرد.

تیم زیدان برای فتح میلان نیاز به بازی فیزیکی دارد و نباید جنگ تن به تن برابر مردان سیمئونه را در میانه میدان ببازد. زیدان در برنامه تلویزیونی شب گذشته مادرید در پاسخ به سوال مجری برنامه که پرسید اگر فقط یک کار برای قهرمان شدن انجام دهید، چه می‌تواند باشد، پاسخ داد: گل نخوردن. ممکن است هواداران از این کار خوششان نیاید و لی چاره‌ای ندارم، در کنار من سیمئونه خواهد ایستاد و تیم او اول گل نمی‌خورد و اگر شدد گل می‌زند، با چنین تیمی نمی‌شود فقط زیبا بازی کرد باید هوشیار بود و مراقب.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب